Vitaminini aldın mı?

Cildiniz mat, lekeli ve cansız mı görünüyor? Cildin yaşlanma sürecini yavaşlatan ve leke oluşumuyla savaşan C vitamini kış aylarında ihtiyacınız olan tüm enerjiyi verecek.

Vazgeçilmez kırmızı

Makyaj  Bir güzellik klasiği olarak asla modası geçmeyecek makyaj malzemesi olan kırmızı rujun her yaşa kattığı anlam farklıdır. Cesur, özgür...

Trend listesi

Trend  Sakin, sessiz ve biraz da sinsi tavrıyla gündemimize oturan kadife, şık ve modern yüzüyle kendi kompozisyonunu yaratmakta oldukça başarılı.

İlişkisiz ilişkiler

Aşk  Günümüzde nostaljik aşkları saplantı haline getirenlerin işi birazcık zor; çünkü aldatılmak masum bir ‘like’ kadar yakınımızda. Sosyal medyanın da gücünü arkasına alan, aldatmanın ve aldatılmanın hit olduğu yeni dünya düzeninde sineye çekmek, görmezden gelmek de bir çözüm ama elbette herkese göre değil. Bu düzenin getirdiği formül ise ‘açık ilişki’. Modern ilişkiler, apaçık yapılan kaçamakları da aşkın bir parçası olarak oyuna dahil ediyor.

İlişkideki en tatsız tartışma sebebi: para

Evlilik  Birbirinden farklı kişikler, hayat görüşleri ve tecrübeler... İki kişinin bir ilişkiye başlaması kolay olsa da sürdürmesi kolay olmayabiliyor. Bazı durumlar ilişkinin seyrini değiştirebiliyor. Bunların başında da paraya yaklaşım geliyor. Yaşanan para kaynaklı sorunlar ilişkinin yıpranmasına ve çiftlerin birbirinden uzaklaşmasına neden olabiliyor.

The Post

Dizi ve Film Fragmanları  Steven Spielberg’in merakla beklenen yeni filmi 1971 yılında ABD’de büyük ses getiren Pentagon Belgeleri skandalını anlatıyor ve Tom Hanks, Meryl Streep ve Breaking Bad dizisinin çakal avukatı Bob Odenkirk’ü bir araya getiriyor. 12 Ocak’ta vizyona giriyor.

Aramızdaki Sözler

Dizi ve Film Fragmanları  Kate Winslet ve Idris Elba’nın başrollerini paylaştığı filmde, gazeteci Alex Martin ve cerrah Ben Bass, Idaho’daki kar fırtınası nedeniyle havaalanında mahsur kalır. 12 Ocak’ta vizyonda.

KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

Kiloların dostu diyabet

Diyet & Fitness  Bir türlü neden kilo veremediğinizi anlamıyor ve ne yaparsanız yapın tartıda istediğiniz rakama ulaşamıyorsunuz... Bu durumda diyabet yani şeker hastalığından şüphelenebilirsiniz.

Hayır diyememenin dayanılmaz ağırlığı

Psikoloji  “Başkalarına ‘evet’ derken, kendinize ‘hayır’ demediğinizden emin olun” demiş Paulo Coelho… Olumlu görünen ‘evet’ kelimesini yerinde ‘tüketmek’ gerekiyor çünkü bir süre sonra ‘hayır’ın önüne geçebiliyor. Bu da uzun vadede bize öfke, hayal kırıklığı gibi olumsuz duygular olarak geri dönebiliyor.

Pişik huzurunu kaçırmasın

Bebek  Bebeğinizin hassas cildinde pişik oluştuysa endişelenmeyin, bir hata yapmadınız. Sık rastlanan bu durumdan korunmak için alınacak basit önlemler bu yazıda...

test & tartışma & anket

test & tartışma & anket

Anket

  En iyi kim? Kourtney Kardashian'ın karşısındaki isim Cara Delevingne. Sizin oyunuz hangisine?