Doğuştan gönüllü

Doğuştan gönüllü

Türkçe, matematik, yabancı dil tamam... Ya insanlık, paylaşımcılık, gönüllülük? Çocuklarımızın bu değerli vasıfları hayatın olağan bir hali olarak yaşamaları için sorumluluk yine bizde...

Güneşle mesafenizi koruyun

Güneşle mesafenizi koruyun

Cilt Bakımı  İçimizi ısıtmaya iyiden iyiye başlayan güneş ve cildimize etkisi hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? Işınların yararlarını ve zararlarını, D vitamini mevzusunun detaylarını, güneşten korunmanın yollarını bu yazıyla çok daha iyi anlayacaksınız.

Moda haber

Moda haber

Trend  Moda hakkında yaşanan tüm gelişmeler, yeni moda trendleri, öne çıkan ünlü isimler ve markalardan haberler.

Fanteziler ne zaman tehlikeli olur?

Fanteziler ne zaman tehlikeli olur?

Cinsellik  Sağlıklı bir cinsel hayatta fantezilerin yeri elbette olmalı ama uzmanlar, her konuda olduğu gibi bunun da bir noktada sınırlanması gerektiğini belirtiyor. Gündelik yaşamı olumsuz etkileyen fantezilerin fark edilmesi halinde ise uzman desteği almak büyük önem taşıyor.

3, 2, 1 Action!

3, 2, 1 Action!

Cinsellik  Yatak odanızı bir film sahnesine çevirmek ister misiniz? Üstelik amaç bir rolü kusursuz oynamak değil, yalnızca eğlenmek! Yanıtınız ‘evet’se, fantezilerinize role playing ekleyin ve orgazm dalında Oscar’ı kucaklamaya hazır olun.

Kitap Kulübü (Book Club)

Dizi ve Film Fragmanları  Diane, Vivian, Sharon ve Carol artık orta yaşları geride bırakmış dört yakın arkadaştır. Aylık kitap kulüplerinde Grinin 50 Tonu kitabını okumaya karar verince sıradan hayatları bambaşka bir hal alır. Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen ve Mary Steenbungen’li bu harika komedi 1 Haziran’da vizyona giriyor.

Sicario: Day of the soldado

Dizi ve Film Fragmanları  Vizyona girdiği dönem çok beğenilen Sicario, devam filmiyle vizyonda. Benicio del Toro, Josh Brolin, Catherine Keener, Jeffrey Donavan ve Matthew Modine’in rol aldıkları film, ABD-Meksika sınırındaki uyuşturucu savaşına odaklanıyor. 29 Haziran’da sinemalarda.

Yapı Kredi Mobil Uygulamasını Sizin İçin Denedik!

Yaşam  Android akıllı telefonumuza Yapı Kredi Mobil uygulamasını yükledik ve yanımıza sadece telefonu alıp sokağa çıktık! Tek bir telefonun; para çekip yatırmaktan, mobil ödemeye her şey için yeterli olması gerçekten büyük özgürlük ve kolaylık. Ayrıca Göz ID güvenlik teknolojisi ile hesabımıza hızlı ve güvenli bir şekilde giriş yapıp şubeye gitmeden sıra numaramızı uzaktan alıp inanılmaz zaman kazandık. Bizce bir akıllı telefonda mutlaka olması gereken uygulamalardan biri. Mutlaka deneyin!

Sen zaten…

Sen zaten…

Röportajlar  Sıradanlığın gölgesinden ayrılan şarkılarıyla Simge zaten emin adımlarla kendi yolunda ilerlemeye devam ediyor. Bu ay çıkardığı ‘Ben Bazen’ albümündeki stiliyse, içindeki özgür kadının dozunu bir tık artırıyor. Gardırobundan bizim için seçtiği cüretkar stili, en az sesi kadar iddialı! Karşınızda, bambaşka biri.

Sessiz ve derinden

Sessiz ve derinden

Röportajlar  Bazı insanlar ‘ben buradayım!’ dercesine dikkat çekmekten hoşlanır, bazılarıysa hesapsız kitapsız olduğu gibi öylece belleğimizde yer edinir. Kıvanç Kasabalı’yı masmavi gözleriyle tanıdık, oyunculuğunu alkışladık ve sadakatli duruşunu her zaman takdir ettik. “Hayatı geldiği gibi kabul etmeye ve ona göre yönlendirmeye çalışıyorum” diyen oyuncunun asıl çekiciliği kendisi gibi davranabilmesinde gizli.

Bu hastalık kas ve eklemleri tutuyor

Bu hastalık kas ve eklemleri tutuyor

Güncel Sağlık  Genellikle 15-40 yaş arasında ortaya çıkan ve erkeklerde kadınlara oranla iki-üç kat daha fazla görülen ankilozan spondilit hastalığı, tanıda geç kalınması ve uygun tedavinin uygulanmaması halinde vücutta kalıcı deformasyonlara yol açabiliyor.

Tanıştığımıza memnun olmadık! Tip 1 diyabet

Tanıştığımıza memnun olmadık! Tip 1 diyabet

Bebek  Bebeğinize ya da çocuğunuza Tip 1 diyabet tanısı konulduysa düzenli bir tıbbi desteğin yanı sıra sizin verdiğiniz tepki de çok önemli. Aşırı korumacı ve yasaklayıcı yaklaşım çocuğun durumu kabullenmesini, uyumunu ve dolayısıyla tedaviyi zorlaştırıyor.

Esneyerek gençleşmek mümkün mü?

Esneyerek gençleşmek mümkün mü?

Yaşam  Esnemenin ve doğru teknikle durabilmenin gücüne inanan Finlandiyalı Marja Putkisto, yarattığı Putkisto metoduyla; özgürce hareket edebilmenin, esnemenin ve bedeni rahatça kontrol edebilmenin önemini vurguluyor ve diyor ki “Putkisto metodu hayatın tiyatro okuludur...''

“Bağlan, sahiplen ve dürüst ol!”

“Bağlan, sahiplen ve dürüst ol!”

Kariyer  Başarının deneyim ve doğru hedefler saptamaktan geldiğine inanıyor Titanic Hotels Pazarlama Direktörü Yeşim Gülçegün. İş yerine aidiyet duygusuyla bağlanmanın, alınan sorumluluğu yerine getirmenin, samimi, pozitif ve çözümcü olmanın ise insanı doğru yere taşıyacağına inancı tam.

test & tartışma & anket

test & tartışma & anket

Anket

  En iyi kim? Kourtney Kardashian'ın karşısındaki isim Cara Delevingne. Sizin oyunuz hangisine?