Aşk, kariyer, sağlık: 11 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

11 Temmuz 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları 11 Temmuz'da neler bekliyor? İşte 11 Temmuz 2021 günlük burç yorumları...

Aşk, kariyer, sağlık: 11 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

Aşk, kariyer, sağlık... 11 Temmuz 2021 pazar günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için  11 Temmuz günlük burç yorumlarını  kaleme aldı.

 
11 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 11 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gündeminizde aşk var. Duygusal olarak sizi besleyecek biri ile kadersel olarak karşılaşabilirsiniz. Ayrıca akşam saatlerinde Ay ve Juno arasındaki olumlu etkileşim var olan ilişkileri şifalandırıyor ya da heyecan ve tutku getiriyor.

BOĞA BURCU - 11 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailevi meseleler gündeminize geliyor. Bugün ailece bir araya gelebilirsiniz. Özellikle ailedeki kadınları ilgilendiren konularda var olan sorunlar çözülebilir. Besleyici doğanızla aileyi bir araya getiren taraf siz olabilirsiniz

İKİZLER BURCU -11 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın çevrenizdeki kişilerle olan iletişiminiz rahat bir akışa girebilir. Sadece konuşmakla ve kendinizi ifade etmekle kalmayıp dinlemeyi de öğrenmeniz gerekiyor. Kısa bir seyahat gündeminize gelebilir.

YENGEÇ BURCU - 11 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi durumunuzu ilgilendiren konularda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Ay ile Ay Düğümleri arasındaki olumlu etkileşim yardım görebileceğiniz kişilerle karşılaşabileceğinize işaret ediyor.

ASLAN BURCU - 11 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün sabaha karşı Ay sizin burcunuza geçiyor. Daha kendinize odaklı, plan ve projelerinize yönelik yeni fikirler içerisinde olabilirsiniz. Dış görünümünüzde değişiklikler yapmak da isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU - 11 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İçe dönmek, hayatınıza yeniden bakmak isteyeceğiniz bir sürece girebilirsiniz. Sizi engelleyen korkularınızla yüzleşmeniz mümkün. Bugün spiritüel çalışmalar için de çok uygun. Duygularınızı yazıya dökmeyi deneyin.

TERAZİ BURCU - 11 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Katıldığınız sosyal topluluklar içerisinde yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Hatta yeni bir aşk filizlenebilir. Bu akşam için bir davet alırsanız mutlaka katılın. Kadersel karşılaşmalar mümkün.

AKREP BURCU -11 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili yeni fikirler aklınıza gelebilir ve önümüzdeki hafta bu konularla ilgili harekete geçme kararı alabilirsiniz. Ay’ın Aslan burcuna geçmesiyle birlikte kendinizi daha cesur ve hedef odaklı hissedebilirsiniz.

YAY BURCU - 11 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışı bağlantılı bir iş ya da yeni bir eğitim gündeminize gelebilir. Bu konularda kadersel olarak karşılaşacağınız kişilerden destek görebilirsiniz. Ayrıca Ay ve Juno arasındaki olumlu etkileşim sıcak flörtleri gündeme taşıyor.

OĞLAK BURCU - 11 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başkalarıyla ortak kaynaklarınız ya da işleriniz gündeme gelebilir. Vergi, sigorta, miras gibi konular söz konusu olabilir. Ay ve Ay Düğümleri arasındaki açı destekleyici. Yeni tanışacağınız kişilerden destek görebilirsiniz.

KOVA BURCU - 11 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evliliğiniz ya da uzun vadeli ilişkiniz için şifalandırıcı bir gökyüzü enerjisi var. Akşam saatlerini ilişkinize ayırabilir ve haftayı güzel bir şekilde noktalayabilirsiniz. Yalnızsanız uzun vadeli bir ilişki için kadersel karşılaşmalar mümkün.

BALIK BURCU - 11 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evinizde yapmanız gereken birtakım tadilatlar ya da organizasyon işleri söz konusu olabilir. Dolap düzenlemesi, kiler kontrolü  gibi ev içi bazı düzenlemeler yapmak istiyorsanız ideal bir gün.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR