Aşk, kariyer, sağlık: 12 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

12 Temmuz 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları 12 Temmuz'da neler bekliyor? İşte 12 Temmuz 2021 günlük burç yorumları...

Aşk, kariyer, sağlık: 12 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

Aşk, kariyer, sağlık... 12 Temmuz 2021 pazartesi günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için  12 Temmuz günlük burç yorumlarını  kaleme aldı.

 
12 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 12 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkili ilişkiler gündeminizde. Hem yöneticiniz Mars’ın hem de Venüs’ün Ay ile kavuşumu ilişkilerinizde duygusal patlamalara, gerginliklere işaret ediyor. Fevri davranmamaya özen gösterin.

BOĞA BURCU - 12 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailevi meseleler gündeminizde, özellikle kadınlarla ilgili konular söz konusu olabilir. Aile büyükleriyle gerilimler yaşanabilir. Bugün öfkeyle hareket etmemeye, kırıcı olmamaya dikkat edin.

İKİZLER BURCU -12 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Merkür Yengeç burcuna giriyor. Yakın çevrenizdeki kişiler, kardeşleriniz ya da akrabalarınızla iletişim halinde olabilirsiniz. Ancak iletişim diliniz konusunda dikkatli olun, yapıcı olmaya çalışın.

YENGEÇ BURCU - 12 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi durumunuzu ilgilendiren konularda ani gelişmeler yaşanabilir. Yöneticiniz Ay’ın Mars ve Venüs ile etkileşimi bugün duygusal gerilimlere işaret ediyor. Merkür’ün sizin burcunuza geçmesiyle birlikte sezgileriniz devrede olacak.

ASLAN BURCU - 12 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay’ın sizin burcunuzdaki transiti devam ederken bugün Mars ve Venüs ile de bir araya geliyor. İçinize attığınız öfkenin, duygusal gerilimleriniz ve ihtiyaçlarınızın iyice kendini belli edeceği bir gün. Bunların temelinde neler olduğuna bakmanızda fayda var.  

BAŞAK BURCU - 12 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Merkür Yengeç burcuna giriyor. Olayları rasyonel gören tarafınız devre dışı kalabilir ve irrasyonel düşünmeye başlayabilirsiniz. Genelde duygularınızı yansıtmayan birisiniz. Ancak Ay’ın bu geçişi sırasında korkularınız, içinize attığınız konular su yüzüne çıkabilir.

TERAZİ BURCU - 12 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlarınızla ya da sosyal çevrenizdeki insanlarla aranızda gerginliklerin olabileceği, ruhsal dengenizin sarsılabileceği bir gün. Tartışmalardan uzak durmanızda fayda var, ilişkileri zorlamayın. Sanatsal faaliyetlerle ilgilenmek size iyi gelecektir.

AKREP BURCU -12 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk gününde kariyerinizle ilgili ani gelişmeler olabilir. Üstleriniz ya da iş arkadaşlarınızla gerginlik yaratabilecek ortamlardan uzak durun. Duygularınıza yenilebilir, öfkenize hakim olmakta zorlanabilirsiniz.

YAY BURCU - 12 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışı bağlantılı işler ya da bir seyahat gündeminize gelebilir. Akşam saatlerinde yöneticiniz Jüpiter Merkür ile olumlu etkileşimde. Bugünlerde bir eğitim ya da seyahat kararı size şans ve fırsatlar getirebilir.

OĞLAK BURCU - 12 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortak iş yaptığınız ya da ortak kaynakları paylaştığınız kişilerle aranızda gerginlik ya da anlaşmazlıklar olabilir. Ancak yapıcı ve rasyonel davranmaya çalışırsanız sorunlar tatlıya bağlanabilir.

KOVA BURCU - 12 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evliliğiniz ya da uzun vadeli ilişkinizin sınavdan geçebileceği bir gün. Duygusal patlamalar, fevri tavırlar söz konusu olabilir. Öfkeyle kalkıp zararla oturmayın. Duygusal ihtiyaçlarınızla farklılık arayışınız çatışabilir.

BALIK BURCU - 12 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Rutin işlerinizle ilgilenerek duygusal gerilimden kaçmaya çalışabileceğiniz bir gün. Böyle günlerde kendinizi bir fanusa hapsetme eğiliminde oluyorsunuz. Ancak sanatsal çalışmalarla ilgilenmenizi tavsiye ederim, sizin en kuvvetli yönünüz bu.  

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR