16 Aralık 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Haftanın dördüncü günü astrolojik açıdan sizi neler bekliyor? Perşembe günü burçlara neler getiriyor? 16 Aralık 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden. İşte tüm burçlar için 16 Aralık 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

16 Aralık 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar... Astroloji, koronavirüs pandemisinin ardından daha çok merak edilen bir alan.  Günlük, haftalık, aylık burç yorumları artık daha da yakından takip ediliyor. Peki, 16 Aralık 2021 perşembe günü hangi burcu neler bekliyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 16 Aralık günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 16 Aralık perşembe günlük burç yorumları... 

 

16 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 16 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gelir artışı yaşayabilir, ek gelir sağlayacağınız bir iş imkanı ile karşılaşabilirsiniz. Kaynaklarınızı güçlendirecek fırsatları değerlendirin. Ancak hiçbir konuda abartıya kaçmayın, aşırı risk almayın.  

BOĞA BURCU - 16 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay sizin burcunuzdaki transitine devam ediyor. Sizi hedeflerinize ulaştıracak projeler geliştirebilirsiniz. Dış görünümünüzde değişiklik yapma planınız varsa bugünü değerlendirin. Yöneticiniz Venüs sizi destekliyor.

İKİZLER BURCU - 16 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugünlerde biraz modunuz düşük olabilir. Kafanız karışıksa son günlerdeki düşüncelerinizi yazıya dökmek iyi bir fikir olacaktır. Günlük tutmak, kişisel gelişim okumaları yapmak size iyi gelebilir.

YENGEÇ BURCU - 16 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, birlikte keyif alacağınız aktiviteler yapabilirsiniz. Özellikle yeme içme aktiviteleri ön plana çıkabilir. Ayrıca bağ kurduğunuz kişilerle duygularınızı paylaşmak size iyi gelecektir.

ASLAN BURCU - 16 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son günlerde işlerinize odaklısınız. Kariyerinize destek olacak farklı iş fikirleri geliştirebilirsiniz. Ancak mevcut koşullarınızı göz önünde bulundurarak fazla riskli ve büyük adımlar atmamaya dikkat edin.

BAŞAK BURCU - 16 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışı bağlantılı işlerinizle ilgili bazı şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Gelecekle ilgili hayallerinizden vazgeçmeyin, karamsar olmayın. Detaylara fazla odaklanmak yerine büyük resmi görmeye çalışın.

TERAZİ BURCU - 16 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Borçlar, krediler, ortak yatırım ve gelir kaynakları gibi konularla ilgili bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni bir yapılandırmaya gidebilir, rahatlayabilirsiniz. Yöneticiniz Venüs sizi destekliyor.

AKREP BURCU - 16 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evliliğiniz ya da uzun süreli ilişkinizle ilgilenebilirsiniz. Yöneticiniz Plüton’dan destek alıyorsunuz, ilişkiniz güçlenebilir ve bir dönüşüm sürecine girebilir. Ancak çaba göstermelisiniz.

YAY BURCU - 16 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük rutinleriniz, görev ve sorumluluklarınızla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Her türlü riskten ve abartılı hareketten uzak durun.   

OĞLAK BURCU - 16 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün partnerinizle ilgili konulara öncelik verebilir, onun istek ve ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirsiniz. İlişkiniz yoksa yeni biriyle tanışmanız mümkün ancak ilişkiye başlamak konusunda acele etmeyin.  

KOVA BURCU - 16 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evinizle ilgili görev ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Evle ilgili harcamalar, yapılması gereken tadilat ya da onarım gibi işler gündeminize gelebilir. Rahat bir akış söz konusu olabilir.

BALIK BURCU - 16 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eğitim ve iletişimle ilgili konularda, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde rahat bir akışınız olabilir. Şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkileriniz güçlenebilir. Yöneticiniz Neptün sizi destekliyor.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER