Aşk, kariyer, sağlık: 19 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

19 Temmuz 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları 19 Temmuz'da neler bekliyor? İşte 19 Temmuz 2021 günlük burç yorumları...

Aşk, kariyer, sağlık: 19 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

Aşk, kariyer, sağlık... 19 Temmuz 2021 pazartesi günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için  19 Temmuz günlük burç yorumlarını  kaleme aldı.

 
19 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 19 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Mars’ın Ay ile olumsuz etkileşimi bugün fevri hareket etmemeniz konusunda sizi uyarıyor. Negatif sonuçlar ortaya çıkabilir. Miras, vergi, sigorta gibi konular gündeminize gelebilir.

BOĞA BURCU - 19 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün yöneticiniz Venüs, Ay ile olumsuz açı yapıyor.  Bu da ilişkileri zorlayabilen etkiler getiriyor. Evliliğiniz ya da ilişkiniz odak noktanızda. Öfkenize hakim olmaya çalışmanız önemli.

İKİZLER BURCU -19 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yapılacak işler listenizi düzenleyerek ve işlerinizi organize ederek haftaya başlayabilirsiniz. Dağınık bir zihne sahip olduğunuzdan, planlama yapmak sizin için her zaman önemli. Bugün ilişkileri zorlamamaya çalışın.

YENGEÇ BURCU - 19 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkili ilişkiler açısından biraz zorlayıcı bir gün. Gereksiz gerilim ve tartışma ortamı doğabilir. Ortak noktalarınıza yoğunlaşmayı ve beraberce keyif aldığınız aktiviteler planlamayı deneyebilirsiniz. 

ASLAN BURCU - 19 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Güneş’in akşam saatlerinde Ay ile olumlu etkileşimi son günlerde sizi zorlayan aile problemlerini çözebileceğinizi söylüyor. İnisiyatif alabilir, aileyi derleyip toparlayan kişi olabilirsiniz.

BAŞAK BURCU - 19 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakınlarınızla iletişimde zorlanabileceğiniz bir gün. Bugün hem öfke yönetimine hem de ilişkileri zorlamamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Biraz daha akışta kalmayı ve zamana bırakmayı deneyin.

TERAZİ BURCU - 19 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hafta başlarken bazı parasal konuları çözüme kavuşturmaya odaklanabilirsiniz. Bir yatırım kararı almak ya da harcamalarda bulunmak için biraz bekleyin. Akşam saatlerinde ilişkiler teste tabi tutulabilir.  

AKREP BURCU -19 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay bugün geç saatlere kadar sizin burcunuzdaki transitine devam ediyor. Bu süreçte içsel gücünüze kavuştuğunuzu hissedebilirsiniz. Planlarınız kafanızda şekillenmiş olabilir ancak harekete geçmek için biraz bekleyin.       

YAY BURCU - 19 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal ortamlarda anlaşılmadığınızı düşünebilir, kendinizi geri çekmek isteyebilirsiniz. Sosyalleşmek için gerçekten de pek uygun bir gün değil. Daha manevi çalışmalar içerisinde olmak size iyi gelebilir.

OĞLAK BURCU - 19 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Katıldığınız bir sosyal ortamda gereksiz gerginlikler yaşanabilir, bazı kişilerin fevri çıkışlarına maruz kalabilirsiniz. Bugünlerde arkadaşlıklar konusunda adeta testten geçiyorsunuz. Her zamanki duruşunuzu koruyun.

KOVA BURCU - 19 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mesleğiniz ve çalışmalarınızla ilgili bazı konularda harekete geçmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Kendinizi agresif ve huzursuz hissetmeniz mümkün. Böyle bir durumdayken biraz daha beklemek daha iyi olabilir.

BALIK BURCU - 19 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İçiniz içinize sığmıyor, her şeyden uzaklaşmak istiyorsunuz. Mümkünse uzaklara bir seyahat planlayın, değilse sizi düşüncelerinizden uzaklaştıracak spiritüel çalışmalar yapın ya da sanatla ilgilenin.      

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR