20 Aralık 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Haftanın ilk günü astrolojik açıdan sizi neler bekliyor? Pazartesi günü burçlara neler getiriyor? 20 Aralık 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden. İşte tüm burçlar için 20 Aralık 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

20 Aralık 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar... Astroloji, koronavirüs pandemisinin ardından daha çok merak edilen bir alan.  Günlük, haftalık, aylık burç yorumları artık daha da yakından takip ediliyor. Peki, 20 Aralık 2021 pazar günü hangi burcu neler bekliyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 20 Aralık günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 20 Aralık pazar günlük burç yorumları... 

 

20 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 20 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ev, emlak alım-satım ya da taşınma gibi konular gündeminize gelebilir; beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İmza atmak için uygun bir gün. Aile büyüklerinden destek görmeniz de mümkün.

BOĞA BURCU - 20 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya başlarken eğitim konularıyla ilgili bir gündeminiz olabilir. Hızlı gelişmelerle birlikte bir karar verme noktasına gelebilirsiniz. Size ileride katkı sağlayacak bir eğitime başlayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU - 20 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konularla ilgili bir gündemle haftaya başlıyorsunuz. Yöneticiniz Merkür’ün Uranüs’le olumlu etkileşimi sürpriz gelişmeleri beraberinde getirebilir. Atacağınız bir imzadan kazançlı çıkabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU - 20 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün Ay sizin burcunuzda seyahat ediyor. Yıl biterken, hayatınızda değiştirmek istediğiniz şeyler için artık bir karar verme zamanı geldi; gökyüzü sizi destekliyor. Kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz.

ASLAN BURCU - 20 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya başlarken biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Son zamanlarda yaşadığınız içsel krizler yeni farkındalıkları da beraberinde getiriyor. Adeta bir uyanış yaşıyorsunuz. Bu sürecin ardından bazı kararlar verebilirsiniz.

BAŞAK BURCU - 20 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Merkür bugün Uranüs ile olumlu etkileşimde. Sosyal ortamlarda sohbetlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışabilir ve yeni dostlukların temellerini atabilirsiniz.

TERAZİ BURCU - 20 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya başlarken kariyerinizle ilgili planlar yapıyor olabilirsiniz. Bir iş değişimi, iş teklifi gibi sürpriz gelişmeler olabilir. Katılacağınız toplantılardan verimli sonuçlar alabilirsiniz. Fırsatları değerlendirin.

AKREP BURCU - 20 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın bu ilk gününde yoğun bir iş gündeminiz olabilir. Özellikle yurt dışı görüşmeleri, sözleşmeler ya da eğitim konularıyla ilgili olarak günü değerlendirin. Sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

YAY BURCU - 20 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konular, borç, kredi ya da miras konuları gündeminize gelebilir. Bir karar almak ya da imza atmak için gökyüzünde olumlu enerjiler var. Yöneticiniz Jüpiter’in Güneş’le pozitif etkileşimi sizi destekliyor.

OĞLAK BURCU - 20 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya başlarken ilişkinizle ilgili olarak her şey yolunda görünüyor. Beklemediğiniz sürpriz bir teklif alabilirsiniz. Yapıcı diyaloglarla ilişkiniz sağlamlaşabilir. İlişkiniz yoksa, hayatınıza aniden yeni biri girebilir.

KOVA BURCU - 20 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya başlarken yoğun bir iş gündeminiz var. Yöneticiniz Uranüs Merkür ile olumlu etkileşimde. Günlük rutininizde değişim yapmak istiyorsanız tam sırası. Özellikle gözünüzde büyüyen işler varsa günü değerlendirin.

BALIK BURCU - 20 ARALIK 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hafta, aşkta sizi mutlu edecek gelişmelerle başlıyor. Beklemediğiniz bir anda hayatınıza biri girebilir. İlişkiniz varsa, sizi heyecanlandıracak sürpriz bir diyalog yaşayabilir, hatta bir teklif alabilirsiniz.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER