21 Kasım 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Haftanın son günü astrolojik açıdan sizi neler bekliyor? Pazar günü burçlara neler getiriyor? 21 Kasım 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden. İşte tüm burçlar için 21 Kasım 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

21 Kasım 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar... Dünyayı esir alan koronavirüs pandemisi sonrası astrolojiye ilgi daha da arttı. Günlük, haftalık, aylık burç yorumları artık daha yakından takip ediliyor. Peki, 21 Kasım 2021 pazar günü hangi burcu neler bekliyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 21 Kasım günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 21 Kasım pazar günlük burç yorumları... 

 

21 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 21 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün yakın çevre ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Özellikle nasıl bir dille iletişim kurduğunuz önemli. Sakinliğinizi korumaya çalışın, yıkıcı değil yapıcı olun. Bu uzun vadede ilişkilerinize katkı sağlayacak.

BOĞA BURCU - 21 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal durumunuzu ilgilendiren konularda fazla iyimser davranıp riske girebilirsiniz ve bu durum sonradan başınızı ağrıtabilir. Ekonomik koşullarınızı göz önünde bulundurun. Önemli bir mali karar almayın.

İKİZLER BURCU - 21 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay sizin burcunuzdaki seyahatine devam ederken yöneticiniz Merkür’ün Jüpiter’le olumsuz, Plüton’la olumlu etkileşimi var. Hayatınıza yeni bir yön vermeye çalışırken madalyonun iki yüzünü de görebilme becerinizi kullanın. Esnek olun ki kırılmayın.

YENGEÇ BURCU - 21 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İç sesiniz susmuyor, aklınızdan yüzlerce düşünce geçiyor olabilir. Meditasyon yapmak, düşüncelerinizi yazmak size iyi gelebilir. İletişim kurarken alıngan olabileceğiniz için kendinizle kalmak iyi bir fikir olabilir.

ASLAN BURCU - 21 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal çevrenizle ve arkadaşlarınızla iletişiminize dikkat etmeniz gereken bir gün. İlişkiler güçlenebileceği gibi tartışmalar da çıkabilir ve gereksiz yere büyüyebilir. Nasıl bir dille iletişim kurduğunuz belirleyici olacak.   

BAŞAK BURCU - 21 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Merkür’ün Jüpiter’le olumsuz, Plüton’la olumlu etkileşimi var. Kariyerinizi ilgilendiren konularda karar almadan önce çok boyutlu düşünmeniz, sabit bir bakış açısında kalmamanız önem taşıyor.

TERAZİ BURCU - 21 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışı bağlantılı işler, yüksek öğrenim konuları gündeminizdeyse bugün kararsızlıklar yaşayabilir, her açıdan bakmaya çalışırken işin içinden çıkamayabilirsiniz. Şimdilik beklemede kalmanızda fayda var. 

AKREP BURCU - 21 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Plüton ile Merkür arasında olumlu etkileşim var. Miras, ortak kazançlar, hukuki süreçler gündeminizdeyse sizi güçlendirecek ve yaşamınızı dönüştürecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

YAY BURCU - 21 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Jüpiter’in Merkür’le olumsuz etkileşimi sizi ilişki alanınızda etkiliyor. Kendi doğrularınızda ısrarcı olmayın, görüşlerinizi kabul ettirmeye çalışmayın. Aksi halde aranızdaki gerginlik büyüyebilir.  

OĞLAK BURCU - 21 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın son gününde yarım kalan, tamamlanması gereken işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Yaşam alanınızda büyük bir değişim kararı almayın. Sağlığınıza daha fazla önem vermeniz gereken bir süreç.

KOVA BURCU - 21 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkinizde iletişim dilinize dikkat edin. Kendi doğrularınızda ısrarcı olmayın. Analiz gücünüzle hakikatleri görebiliyor olsanız bile, bunları kabul ettirmeye çalışmayın. Aksi halde aranızdaki gerginlik büyüyebilir. 

BALIK BURCU - 21 KASIM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın son gününde ailenizle zaman geçirebilirsiniz. Aile üyeleriyle olan iletişiminizde dikkatli olmanız, görüşlerinizi kabul ettirmeye çalışmamanız önem taşıyor. Gereksiz kırgınlıklar söz konusu olabilir. 

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER