Aşk, kariyer, sağlık: 23 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

23 Temmuz 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları 23 Temmuz'da neler bekliyor? İşte 23 Temmuz 2021 günlük burç yorumları...

Aşk, kariyer, sağlık: 23 Temmuz'da burçları neler bekliyor?

Aşk, kariyer, sağlık... 23 Temmuz 2021 pazartesi günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için  22 Temmuz günlük burç yorumlarını  kaleme aldı.

 
23 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 23 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizle ilgili karşınıza çıkan yeni olasılıkları değerlendirebilirsiniz. Hedeflerinize doğru ilerlememeniz için hiçbir sebep yok. Sadece ani karar vermemeye, hızlı adım atmamaya dikkat edin.

BOĞA BURCU - 23 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışı bağlantılı işler ya da bir yurt dışı seyahati gündeme gelebilir. Yeni bir eğitim almayı düşünebilirsiniz. Diğer taraftan hızlı karar almamanız gereken bir gün. Bazı krizler ortaya çıkabilir. 

İKİZLER BURCU -23 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Miras, vergi, sigorta ya da başkalarıyla ortak kaynaklarınızla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Yöneticiniz Merkür, Ay ile olumsuz açı yapıyor. Herhangi bir anlaşma için uygun bir gün değil.

YENGEÇ BURCU - 23 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evliliğiniz ya da ilişkinizle ilgili konular gündeme geliyor. Kriz yaratacak durumlar ortaya çıkabilir ve dengeler sarsılabilir. Duygularınıza kapılıp ani kararlar almamaya, fevri davranmamaya dikkat edin.

ASLAN BURCU - 23 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlerinizi eğlence ve bol yeme-içme ile geçiriyor olabilirsiniz; ancak gökyüzü bugünlerde sağlığınıza dikkat etmeniz konusunda sizi uyarıyor. Özellikle kalp ve damar sağlığınıza dikkat edin.

BAŞAK BURCU - 23 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkili ilişkiler açısından gerilimli bir gün. İletişimde zorluklar olabilir, anlaşmazlık ve fikir ayrılıkları yaşanabilir. Yöneticiniz Merkür Ay ile olumsuz açı yapıyor. Eleştirinin dozunu kaçırmamaya dikkat.

TERAZİ BURCU - 23 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailevi konular gündeme gelebilir. Aile içinde çatışmalara, yanlış anlaşılmalara müsait bir gün. Dengeleri yeniden kurmanız gerekebilir. Adil yaklaşımınızla kimseye haksızlık edilmemesi için uğraşabilirsiniz.

AKREP BURCU -23 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kardeşleriniz, akrabalarınız ya da yakın arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Yöneticiniz Plüton’un Ay ile gerilimli açısı sinirlerinize hakim olmanız gerektiğini hatırlatıyor. Tartışmalara açık bir gün.

YAY BURCU - 23 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ekonomik durumunuzu ilgilendiren gelişmeler yaşanabilir. Aşırı ve gereksiz harcama yapma dürtünüze hakim olmaya çalışın. Bugünlerde alacağınız bir karar uzun vadede size zarar verebilir.

OĞLAK BURCU - 23 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay sizin burcunuzdaki seyahatine devam ederken hayatınızla ilgili bazı kararlar almanın eşiğinde olabilirsiniz. Ancak kararlarınızı her zamankinden daha fazla ölçüp tartmanız gerekiyor.

KOVA BURCU - 23 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İçinize dönmek, yalnız kalmak istediğiniz günlerdesiniz. İnsanlarla aranıza biraz mesafe koymaya ihtiyacınız var. Kendinizi sosyalleşmeye zorlamayın. İlişkiler açısından gerilimli bir gün.

BALIK BURCU - 23 TEMMUZ 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Ancak ilişkilerde gerginlikler, karşılıklı ego savaşları olması muhtemel. Bunlar hassas sinir sisteminize fazla gelebilir, o nedenle kendinizi korumaya alın. 

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR