24 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Haftanın sonuna doğru yaklaşıyoruz... Peki, cuma günü burçlara neler getiriyor? 24 Ekim 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'den kaleminden. İşte tüm burçlar için 24 Ekim 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

24 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar...  24 Ekim 2021 pazar günü hangi burcu neler bekliyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 24 Ekim günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 24 Ekim pazar günlük burç yorumları... (Bu yazının ardından Terazi Burcunda Merkür Retrosu: Yükselen burçları nasıl etkileyecek? başlıklı yazımıza da bakabilirsiniz)

 
24 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 24 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın son gününü dostlarınız ya da kardeşlerinizle birlikte geçirebilirsiniz. Sosyal ortamlara katılmak, fikir alış verişleri yapmak için elverişli bir gün. Yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun.

BOĞA BURCU - 24 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal konular gündeminizde. Konforunuz için yaptığınız harcamalarda ipin ucu kaçabilir. Bütçenizi yeniden planlamanız gerekebilir. Birikimlerinizi değerlendirmek için araştırmalarınızı iyi yapın.

İKİZLER BURCU - 24 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay sizin burcunuzdaki seyahatine devam ediyor. Geleceğe dönük planlar, projeler geliştirebilir; merak ettiğiniz konularla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Yöneticiniz Merkür sizi destekliyor.

YENGEÇ BURCU - 24 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Bilinçaltınıza ittiğiniz konular su yüzüne çıkabilir. Yalnız kalmak isteyebilir ya da kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Spiritüel çalışmalarla ilgilenmek iyi gelebilir.

ASLAN BURCU - 24 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın son gününde biraz eğlenmek ve kafanızı boşaltmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelmek için plan veya organizasyon yapabilirsiniz. Bir davete ya da etkinliğe katılabilirsiniz.

BAŞAK BURCU - 24 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş çevrenizdeki insanlarla bir davet ya da etkinlikte bir araya gelebilirsiniz. Görüş alış verişleri, sohbet ortamları için elverişli bir gün. Konuştuğunuz kişilerden kariyerinizi ilgilendirecek haberler alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU - 24 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışıyla bağlantılı konular ya da bir seyahat gündeminizde olabilir. Son zamanlarda sizi epeyce yoran gündeminizden biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Uzun bir yürüyüşe çıkmak iyi gelebilir.

AKREP BURCU - 24 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugünlerde daha fazla içinize dönebilir, kendinize vakit ayırmak ve hayatınızı analiz etmek isteyebilirsiniz. Haftanın son gününde biraz kendinize zaman ayırmaya ve dinlenmeye çalışın.    

YAY BURCU - 24 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın son gününde ilişkinize vakit ayırabilir, partnerinizle birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa katılacağınız sosyal ortamlarda yeni biriyle tanışabilirsiniz. 

OĞLAK BURCU - 24 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Gerekli kontrolleriniz için randevu alabilirsiniz. Odağınızı günlük rutinlerinize vererek planlama, düzenleme gibi işlerle ilgilenebilirsiniz.

KOVA BURCU - 24 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın son gününde ilişkinize vakit ayırabilir, partnerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa yeni biriyle tanışabilirsiniz, havada flört enerjisi yüksek.  Hobilerinizle ilgilenmek için de güzel bir gün.

BALIK BURCU - 24 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın son gününde ailenize vakit ayırabilirsiniz. Sohbet ortamlarında yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun. Her şeyi kişisel almayın. Taşınma, ev alım-satımı gibi konular da gündeme gelebilir.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER