30 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Haftasonunda sizleri neler bekliyor? Cumartesi günü burçlara neler getiriyor? 30 Ekim 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'den kaleminden. İşte tüm burçlar için 30 Ekim 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

30 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar...  30 Ekim 2021 cumartesi günü hangi burcu neler bekliyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 30 Ekim günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 30 Ekim cumartesi günlük burç yorumları... (Bu yazının ardından Terazi Burcunda Merkür Retrosu: Yükselen burçları nasıl etkileyecek? başlıklı yazımıza da bakabilirsiniz)

 

30 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 30 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün yöneticiniz Mars Akrep burcuna geçiş yapıyor. Aşkta daha tutkulu olacağınız, kararlarınızla ilgili daha net ve azimli hareket edeceğiniz bir süreç başlıyor. Günü partnerinizle birlikte geçirebilirsiniz.

BOĞA BURCU - 30 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailenizle birlikte güzel bir gün geçirebilirsiniz. Ev taşıma ya da emlak alım-satım gibi planlarınız varsa gelişmeler olabilir. Aile büyükleriyle ilgili konular gündeme gelebilir. Yöneticiniz Venüs sizi destekliyor.

İKİZLER BURCU - 30 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eğitimle ilgili bir gündeminiz varsa gelişmeler söz konusu olabilir. Otorite figürleriyle anlaşmazlık yaşayabilir, desteklenmediğinizi düşünebilirsiniz. Koşulları fazla zorlamamanızda fayda var.

YENGEÇ BURCU - 30 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizi yoran ve zorlayan insanlara sınır çizmek, kendi değerinizi bilmek konusunda yol alıyorsunuz. İç dünyanıza eğilebilir, spiritüel konularla ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Farkındalıklarınız artıyor.

ASLAN BURCU - 30 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay sizin burcunuzdaki seyahatine devam ediyor. Kararlarınızı uygulamaya koymak konusunda isteğiniz yüksek. Ancak yöneticiniz Güneş ile Satürn arasındaki negatif etkileşim bugün bazı blokajlar yaratabilir.

BAŞAK BURCU - 30 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son günlerde yaşadığınız farkındalıklar yaşamınızda çok önemli eşiklerden geçmenizi sağlayabilir. Sizin için neyin doğru olduğunu daha iyi anlamış olabilirsiniz. Yeni kararlar alacaksınız.

TERAZİ BURCU - 30 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlık ilişkilerinizde sınır koymak, alma-verme dengesini sağlamak gibi konularda zorlanabilirsiniz. İletişimde blokajlar oluşabilir. İnsanları kırmamak için kendinizden ödün vermeyin.

AKREP BURCU - 30 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mars sizin burcunuza geçiş yapıyor. Kendinizi daha tutkulu ve azimli hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Harekete geçme enerjiniz de yüksek olacak. Bugünkü odak noktanız ise kariyer hedefleriniz.

YAY BURCU - 30 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yurt dışı bağlantılı işlerinizle ilgili blokajlar söz konusu olabilir. Bir seyahat planınız varsa ertelemeniz gerekebilir. Yüksek öğrenimle ilgiliyseniz otorite figürleriyle ilgili zorluklar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU - 30 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Satürn ile Güneş arasında olumsuz etkileşim var. Otorite figürleriyle iletişimde zorluklar, sürtüşmeler söz konusu olabilir. Sürüncemede kalan işler olabilir. Yapıcı yaklaşımınızla krizleri yönetebilirsiniz.

KOVA BURCU - 30 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evlilik ya da ortaklık konuları gündeminize gelebilir. Otorite figürleri ya da aile büyükleriyle iletişim sıkıntıları oluşabilir. Anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. Günün bir kısmını kendinize ayırın.

BALIK BURCU - 30 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sezgilerinizin ve yaratıcılığınızın artacağı bir sürece giriyorsunuz. Aşkta daha tutkulu olabilir, kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Günlük hayatınızın akışını rahatlatacak pratik çözümler bulabilirsiniz. 

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER