4 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

4 Ekim 2021 günlük burç yorumları Astrolog Sibel Süslü'nün kaleminden... Burcunuzun günlük hareketlerini, sizleri neler beklediğini, aşk, sağlık, iş, kariyer geçişlerini merak mı ediyorsunuz? İşte tüm burçlar için 4 Ekim 2021 günlük burç yorumları ve tüm detayları...

4 Ekim 2021 günlük burç yorumları! Koç, boğa, akrep ve tüm burçlar...

Aşk, kariyer, sağlık, yeni ay, dolunay, retrolar, tutulmalar...  4 Ekim 2021 pazartesi günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Sibel Süslü  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için 4 Ekim günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. İşte 4 Ekim pazartesi günlük burç yorumları... (Bu yazının ardından Terazi Burcunda Merkür Retrosu: Yükselen burçları nasıl etkileyecek? başlıklı yazımıza da bakabilirsiniz)

 
4 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 4 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya yoğun bir iş gündemiyle başlayabilirsiniz. Sağlık konuları gündeminize gelebilir. Baş ağrıları ya da sindirim problemleri gibi ufak tefek sağlık sorunları çıkabilir. Yediklerinize dikkat edin.

BOĞA BURCU - 4 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkili ilişkiler gündeminizde. İlişkinizin bugünlerde güçlendiğini hissedebilir, geleceğe daha iyimser bakabilirsiniz. Hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca çocuklarla ilgili konular gündeme gelebilir.

İKİZLER BURCU - 4 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Merkür ile Jüpiter arasında olumlu etkileşim var. Retronun etkilerini daha az hissedeceğiniz bugünü önemli kararlarınız için değerlendirebilirsiniz. Ev-emlak alım-satım konularında güzel gelişmeler olabilir.

YENGEÇ BURCU - 4 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kardeşleriniz ya da yakın çevrenizdeki insanlarla ilgili bir gündeminiz olabilir. Eğitim almayı düşündüğünüz bir konu varsa şanslı bir gündesiniz, karar alabilir, kayıt yaptırabilirsiniz.

ASLAN BURCU - 4 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konular gündeminize geliyor. Önemli bir yatırım ya da harcama kararı için acele etmemenizde fayda var. Ancak bütçenizi gözden geçirebilir, geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU - 4 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ay sizin burcunuzdaki seyahatine devam ediyor.  Geleceğe dönük planlarınız gündemde olabilir. Dış görünümünüzde değişiklik yapmayı düşünebilirsiniz. Ancak ay sonuna dek keskin kararlar almayın.

TERAZİ BURCU - 4 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya biraz içedönük hissederek başlayabilirsiniz. Önemli toplantıları ertelemenizde ve bugün biraz kendinizle kalmanızda fayda var. Akşam saatlerinde yapacağınız spiritüel çalışmalar size iyi gelebilir.

AKREP BURCU - 4 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş ortamınızdaki kişilerle bir etkinliğe katılabilir, sosyalleşebilir veya arkadaş grubunuzla birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. İletişimde oldukça rahat bir akış var, kendinizi güzel ifade edebilirsiniz.

YAY BURCU - 4 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yöneticiniz Jüpiter’in Merkür ile pozitif etkileşimi haftanın ilk gününe damgasını vuruyor. Kariyerinizle ilgili konular gündeminizde. Bir sözleşme ya da yapacağınız bir iş görüşmesi size şans getirebilir. Teklifleri değerlendirin.

OĞLAK BURCU - 4 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Uluslararası işler ya da hukuksal süreçlerle ilgili olarak bazı çözüm yolları karşınıza çıkabilir. Bir yurt dışı seyahati sürpriz şekilde gündeminize gelebilir. Rahat bir akışta olduğunuz bugünü değerlendirin.

KOVA BURCU - 4 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ortak yatırımlar ve parasal konularla ilgili fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bir anlaşma ya da sözleşme yapabilirsiniz. Borç-alacak konularında rahat bir akış olabilir. Olası krizleri rahatlıkla yönetebilirsiniz.  

BALIK BURCU - 4 EKİM 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk gününde gündeminizde aşk var ve şanslı bir gündesiniz. Partnerinizle birlikte keyifli bir gün geçirebilirsiniz. İletişimde rahat bir akış var, kendinizi güzel ifade edebilirsiniz.

Astrolog Sibel Süslü'yü takip etmek için: instagram.com/sibellsuslu/

Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

İLGİLİ İÇERİKLER