Merkür Koç burcuna geçiyor: Hangi burç nasıl etkilenecek?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları pazar günü neler bekliyor? Merkür'ün Koç burcuna geçmesi burçları nasıl etkileyecek? Astrolog Duygu Demir'in kaleminden 4 Nisan 2021 günlük burç yorumları...


Elele astroloji sayfalarında günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... Peki 4 Nisan pazar günü burçları neler bekliyor? İşte Astrolog Duygu Demir'in kaleminden 4 Nisan  2021 pazar günü için günlük burç yorumları: 

 
4 NİSAN 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU - 4 NİSAN 2021
Sonunda Merkür burcunuza geçiyor ve 19 Nisan'a kadar aklınızın zehir gibi çalıştığı, fikirlerin aktığı, iletişimin yoğunlaştığı ve hızlandığı bir dönem başlıyor. Kendinizi ifade etmek her zamankinden kolay olacak.

BOĞA BURCU - 4 NİSAN 2021
Bugün itibariyle Merkür Koç burcuna geçiyor ve 19 Nisan'a kadar düşüncelerinizde biraz daha içe döndüğünüz, kendinizi ve hayattan beklentilerinizi değerlendirdiğiniz bir zaman dilimi başlıyor.

İKİZLER BURCU - 4 NİSAN 2021
Sonunda Merkür Koç burcuna geçiyor ve 19 Nisan'a kadar sosyal çevrenizle olan etkileşim ve haberleşme miktarınız artıyor. İletişimin farklı yollarını keşfetmek size iyi gelecek.

YENGEÇ BURCU - 4 NİSAN 2021
 Merkür Koç burcuna geçiyor ve sizin için 19 Nisan'a kadar kariyer alanında konuşmalar, görüşmeler ve iletişim bazlı projeleri arttırıyor. Başvurularınızı yapın. İş alanında yaratıcı fikirlerinizle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

ASLAN BURCU - 4 NİSAN 2021
Sonunda Merkür Koç burcuna geçiyor ve 19 Nisan'a kadar eğitimler, bilgi değiş tokuşu, uzaklardaki akrabalarla iletişim, hayallerinizin peşinden gitme potansiyelinizi arttırıyor. Kişisel gelişim alanına çok daha fazla odaklanacaksınız.

BAŞAK BURCU - 4 NİSAN 2021
Bugün itibariyle Merkür Koç burcuna geçiyor ve 19 Nisan'a kadar finansal kaynaklarınızı yönetmek ve ortak kararlar almak için çok daha verimli bir dönem başlıyor. Hızlı ve kıvrak bir zihinle birçok fikir üreteceksiniz. Ancak bir yandan endişeleriniz ve korkularınız kendini gösterebilir.

TERAZİ BURCU - 4 NİSAN 2021
Merkür Koç burcuna geçiyor ve 19 Nisan'a kadar ikili ilişkilerinizi hızlandırıyor. Çok fazla konuşma, görüşme ve flörtler oluşacaktır. Aklınız daha çok beraber hareket etme temasında olacak.

AKREP BURCU - 4 NİSAN 2021
Bugün itibariyle Merkür Koç burcuna geçiyor ve 19 Nisan'a kadar iş hayatında iletişiminizi hızlandırıyor. Bugünlerde çevrenizin sağlık durumu ile ilgili çok daha fazla konuşmalar olacaktır. İş ortamında halledilmesi gereken irili ufaklı işler ön plana çıkacaktır.

YAY BURCU - 4 NİSAN 2021
Bugün itibariyle Merkür Koç burcuna geçiyor ve 19 Nisan'a kadar ilişkiler, flörtler, çocuklar, cinsellik ve hobiler temaları ön plana çıkıyor. Sizi mutlu eden konularla ilgilenip daha kolay risk alır bir halde olacaksınız.

OĞLAK BURCU - 4 NİSAN 2021
Bugün itibariyle Merkür Koç burcuna geçiyor ve 19 Nisan'a kadar ev ve yuva içinde dikkatinizi gerektiren konularda artış meydana geliyor. Aile büyükleriyle olan iletişimler ve alınması gereken kararlar dikkat çekiyor.

KOVA BURCU - 4 NİSAN 2021
Sonunda Merkür Koç burcuna geçiyor ve 19 Nisan'a kadar yakınlarınızla olan iletişiminizi güzelleştirip, hızlandırıyor. Sözleriniz her zamankinden daha kıymetli olacak. Sunumlar, konuşmalar, proje bazlı işler, lansmanlar, sosyal medya dikkatinizi çekebilir. Teknolojik aletlere yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU - 4 NİSAN 2021
Bugün itibariyle Merkür Koç burcuna geçiyor ve 19 Nisan'a kadar finansal alanda size hızlı haberler, yeni fikirler getiriyor. Paranızı daha çok eğitim ve seyahatlere, kitaplara harcamak isteyebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER