Aşk, kariyer, sağlık: Burçları bugün neler bekliyor?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık... Burçları bugün neler bekliyor? Astrolog Duygu Demir'in kaleminden 08 Haziran 2021 günlük burç yorumları...


Aşk, kariyer, sağlık... 08 Haziran 2021 salı günü için burcunuz neler söylüyor? Astrolog Duygu Demir  Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için  08 Haziran günlük burç yorumlarını  kaleme aldı. Elele astroloji sayfalarında ayrıca günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını, burç uyumunu, burç özelliklerini, yükselen burç hesaplama modülü ve tarot falı bakmayı; Çin astrolojisini bulabilirsiniz... 

 
08 HAZİRAN 2021 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun üzerine tıklayarak daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz...

KOÇ BURCU - 08 HAZİRAN 2021

Sabah saatlerine daha dalgın ve affedici şekilde başlıyoruz. Öğle saatlerinde parasal mücadelelerle ilgili hırsınız artıyor. 17-22 arası biraz daha dalgın olabilirsiniz. 22 sonrasında iletişim trafiğiniz artacak, aklınızda binbir fikir olacak

BOĞA BURCU - 08 HAZİRAN 2021

Güne akışında rahat bir enerjiyle başlıyorsunuz, öğlene doğru ise temponuz ve hırsınız artacak. 17-22 arasında daha dağınık bir enerjide olabilirsiniz. 

İKİZLER BURCU -08 HAZİRAN 2021

güne biraz daha kendinize, içinize dönük bir ruh halinde başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde mesleki konular gündeme gelebilir. 17-22 arasında biraz daha dalgınsınız. Sonrasında hareketleniyorsunuz.

YENGEÇ BURCU - 08 HAZİRAN 2021

Sosyal çevrenizle iletişimin hareketli olduğu, hayalperest bir gün. Öğle saatleri ile enerjiniz yükseliyor, bir gerginlik ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Akşama doğru kendi içinize döneceksiniz.

ASLAN BURCU - 08 HAZİRAN 2021

Gün boyunca mesleki konular gündemde olacak. Sabah saatlerinde biraz daha dalgın olsanız bile öğlene doğru hırsınız artıyor. 17'den sonraya önemli işlerinizi bırakmayın.

BAŞAK BURCU - 08 HAZİRAN 2021

Koşulları olduğu gibi korumak istediğiniz, eski ve güvenilir olanla temasta olmak istediğiniz bir gün olacak. Öğle saatlerinde sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz. 17-22 arasında ise hayallere dalmanız olası.

TERAZİ BURCU - 08 HAZİRAN 2021

Bugün finans gündemi devam ediyor. Sabah saatlerinde işlerinize kaptırıp gidebilirsiniz, öğle saatlerinde beklenmedik harcamalarınız çıkabilir. Akşam 22'den sonra enerjiniz modunuz yükselecek.

AKREP BURCU -08 HAZİRAN 2021

Gün  boyunca ilişkiler gündemindesiniz. Beraberce karar almak ön plana çıkıyor. Sabah saatlerinde affedici ve romantik bir yanınız olacak. Öğleden sonra ise tutkular gündemde. 

YAY BURCU - 08 HAZİRAN 2021

Bugün iş ortamındaki yoğunluğunuz dikkat çekiyor. Sabah saatlerinde evde ve kendi halinizde olmak isteyebilirsiniz ancak öğlen itibariyle temponuz yükselecek. Akşama doğru ilişkiler gündeme geliyor.

OĞLAK BURCU - 08 HAZİRAN 2021

Gün boyunca daha sakin ilerlemek, sizi mutlu eden konulara odaklanmak isteyeceksiniz. Hobilerinizle ilgilenmeye fırsat yaratabilirseniz şahane olur. Aşk, flörtler ve çocuklar teması gündemde.

KOVA BURCU -08 HAZİRAN 2021

Gün boyunca ev içindeki düzene odaklısınız. Sabah saatlerinde finansal koşulları da ilgilendiren konularda işleriniz akışında gidecek. Öğlene doğru kontrol dışı durumlarla karşılaşabilir, hırslanabilirsiniz.

BALIK BURCU - 08 HAZİRAN 2021

Yakınlarınızla iletişiminizin önemli olduğu bir gün olacak. Sabah saatlerini de yaratıcılığınızı sergileyebilirsiniz. Öğle saatlerinde işlerinizi daha hızlı halletmenize rağmen 17-22 arası dikkatiniz dağınık olacak.

İLGİLİ İÇERİKLER