Hangi burç nasıl temizlik yapar?

Astroloji sadece ilişki, kariyer, gelecek ve kişilik özellikleri üzerine yorumlarda bulunmuyor. Temizlik eğilimlerimiz hakkında da pek çok şey ortaya koyuyor. Peki, hangi burç nasıl temizlik yapar? Hangi burç dağınık, hangisi çok titizdir? Gelin birlikte burçların temizlik ile ilişkisine bakalım...

Hangi burç nasıl temizlik yapar?

Titiz, dağınık, temizlikte aceleci olan, planlı temizlik yapan gibi her burcun farklı temizlik şekli bulunuyor. Peki, sizin burcunuz nasıl temizlik yapıyor diye merak ediyor musunuz?  O zaman hazırladığımız bu içerik tam size göre...

HANGİ BURÇ NASIL TEMİZLİK YAPAR?

KOÇ (21 Mart-20 Nisan)

Koç, detaylı temizlik sever ve küçücük bir temizlik hareketinde bulunsa bile kendini tüm evi temizlerken bulur. Temizlik başladıysa, devamı kesinlikle gelir, Onları kimse durduramaz. Görünürdeki her şey temizlenir ve her temizlik sonunda nefes nefese kalınır! Hayat felsefeleri, ‘kendi başının çaresine kendin bak’ olan Koçlar, her zaman bu felsefeyle işlerini yapar. Temizlikte de liderliği kimseye bırakmazlar.

BOĞA (21 Nisan-20 Mayıs)

Planlıdır Boğalar! Planlarını yapmadan asla temizliğe başlamazlar. Her zaman A ve B planları mevcuttur. Temizlik arasında verecekleri molaları bile hesaplayarak, kendilerini yormadan temizlik yaparlar. Başladıkları işin sonunu mutlaka getirirler. Disiplinli Boğaların dağınıklığa tahammülleri yoktur.

İKİZLER (21 Mayıs-21 Haziran)

Aynı anda birçok işi yapmaya çalışırlar. Her ne kadar dağınık temizlik yapsalar da, sonuç her zaman başarılıdır. Sürekli değişim arayışı içinde olan İkizler, çoğu kez temizlik sonrasında eşyaların yerini değiştirirler.

YENGEÇ (22 Haziran-22 Temmuz)

Temizliğe her zaman aynı yerden başlarlar. İlk işleri tuvalet ve banyoyu temizlemek olur. En çok burada zaman harcarlar. Temizlik malzemeleri onlar için çok önemlidir. Birçok temizlik ürününü karıştırıp, kapsamlı bir temizlik yaparlar.

ASLAN (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslanlar şaşırtıcı derecede detaylı temizlik yapar. Temizlik yaptıkça rahatlarlar. Temizliğin yanı sıra evlerini dekore etmeyi çok severler. Evlerinde yaptıkları değişiklikler onlara huzur verir.

BAŞAK (23 Ağustos-22 Eylül)

En pratik burçtur. Bir Başak temizlik yapmayı her zaman çok sevmeyebilir ama temizlik yaparsa da en hızlı şekilde yapar. Temizlik konusunda kimseye güvenmez, kendi işini her zaman kendi yapar. Ayrıntılara dikkat eder, gözünden hiçbir şey kaçmaz.

TERAZİ (23 Eylül-22 Ekim)

Temizliği çok sevmeseler de, dağınıklıktan rahatsız olurlar. Temizliği ihtiyaç olduğu takdirde yaparlar. Temizliğe bile mantıklı yaklaşımları mevcuttur. Doğru ve dengeli karar verirler. Evleri için devamlı süs eşyaları satın alıp, onları yerleştirmeye bayılırlar.

AKREP (23 Ekim-22 Kasım)

Temizliği ve rahat ortamları çok severler. Evlerinde her şey kontrollü ve düzenlidir. Başladıkları işi ciddiye alarak bitirirler. Evleri renkli ve sıcak bir ortama sahiptir.

YAY (23 Kasım-21 Aralık)

Dağınıklığı asla sevmezler. Her zaman toplu ve temiz bir ortamda yaşamak için çabalarlar. Bir taraftan da özgürlüklerine çok düşkündürler. Evlerinde, özgürlüğü hissedebilecekleri geniş alanlar yaratmaya çalışırlar.

OĞLAK (22 Aralık-20 Ocak)

Her zaman ‘yapılacaklar’ listesi bulunur Oğlakların! Aslında temizlik onlar için her gün yapılacak rutin işlerden biridir. Önce tüm ev süpürülür, sonra toz alınır ve her yer silinir!

KOVA (21 Ocak-19 Şubat)

Temizlik konusunda çok hassas olan kovalar, titizlikleriyle bilinirler. Ama gün içinde o kadar titiz davranırlar ki, evleri hiçbir zaman tam anlamıyla kirlenmez. Evin içinde ellerinde bezle tüm gün dolaşabilirler!

BALIK (20 Şubat-20 Mart)

Evlerinin temiz olması onlar için çok önemlidir. Temiz bir evde oturup kahve içmek keyiflerine keyif katar. Özgürlüğüne çok düşkün olan Balıkların evlerinde her zaman büyüleyici mis kokular hakimdir.

*Online temizlik hizmeti sunan temizlikyolda.com’un burçların temizlik eğilimleri üzerine yaptığı bir araştırmadan alınmıştır.

İLGİLİ İÇERİKLER