Her yıl büyük farklar yaratan trendler ortaya çıkmasa da dekorasyon dünyası, renkler ve detaylarla oynayabileceğiniz önerilerle yeniliği hissetmenizi sağlamaya hazır. Bakalım yeni yılda evlerimizi neler bekliyor?
Vintage detaylar: Geçmişten günümüze gelen trendler hiçbir zaman eskimedi. Vintage modilyalarla bir evi baştan sona döşemek sıkıcı olabilir ancak birkaç parça dekoratif ürün ya da ev aksesuarıyla bu trende uyabilirsiniz.
Mutfak sanatı: Evinizin her odası aynı ilgiyi hak ediyor. Siz mutfağı yemek yapma alanı olarak görseniz de birkaç süslemeyle şık bir odaya dönüştürebilirsiniz.
Yüksek kontrast: Bembeyaz duvara simsiyah bir tablo asmak hem minimalist hem modern hem de tam 2020 havasında olabilir. Kontrast yaratan renklere 2020’de evinizde daha çok yer açın!
Klasik mavi: Yılın Pantone rengi, aynı zamanda eve klasik ve sofistike bir hava verme konusunda da başarılı olan mavinin en güzel tonu! Duvar boyalarından mobilyalara kadar tercih edilebilir.
Çiçekli duvar kağıtları: Önyargılarınızı yıkın çünkü çiçekli desenler sandığınız kadar eski kafalı ya da sıkıcı değil. Yeni yılın modellerinde güçlü ve büyük motifler, metalik dokunuşlar ve modern çizimler hakim.

2020 dekorasyon trendleri

2020'de evinde yenilik yapmak isteyenler için en şık öneriler burada!