Eve ilk adım attığınızda üzerinizde yaratacağı etki, hem dekorasyon, hem de yaşam tarzınız hakkında fikir verir. İşlevsel, retro, kır evi ya da romantik, sizi anlatan antre hangisi?

* EvBahçe Dergisi'nden alınmıştır.
Monoblok çözümler
Portmanto için ayrılmış standart bir alan varsa modüler bir dolap sistemi işinizi görebilir. Uygun modülleri birleştirerek monoblok bir uygulama yerleştirebilirsiniz. Biraz kişiselleştirmek için uzun sarkıtlar, bir tablo veya tematik süslemeler asın. www.potterybarn.com
Geleneksellikten kurtulma zamanı!
Raflı bir konsolu anahtar, çanta ve hatta telefon için kullanabilirsiniz. Alt kısmında farklı desende ve malzemede kutular ayakkabılar için ayrılabilir. İçi taş dolu bir kovaya sapladığınız bambu dalları ise askılık için ideal bir çözüm.
Yaratıcılıkta sınır tanımayanlara
Eski sebze kasalarından işlevsel bir ayakkabılık olur mu? Cevap, evet. Farklı renkte boyadığınız kasaları dikey ve
yatay şekilde duvara sabitleyin. Birine tekerlekler takın ve kasa latalarından birkaçını duvara monte ederek üzerlerine kancalar takın. İşte özgün bir ayakkabılık tasarımı.
Akışkan bir mimari
Mimari olarak mekanları bağlayan ama küçük bir antreniz varsa zeminde yekpare bir döşeme uygulamasıyla bu alanı büyük gösterebilirsiniz. Aile yadigarı zarif bir konsol, aydınlatma ve çantanızı koymak için yer sağlarken üzerine asacağınız anahtarlıklı ayna işlevsellik kazandırır.
En işlevseli açık raflar
Hemen her gün kullandığınız ayakkabıları sürekli bir dolap içinde aramak yerine katlı bir raf ünitesine yerleştirirseniz hem kolayca ulaşırsınız, hem de ayakkabılar açık duracağından bakımına iki kat özen gösterirsiniz.
www.housetohome.co.uk 3
Dingin vintage
Vintage stili antreye adapte ederken biraz sadeleştirin. Eskitme beyaz bir kapı askılık, katlanır metal bir sandalye ise oturmak için alan yaratırken masaya yerleştireceğiniz cam vazoda çiçekler eve ilk girişte şık bir odak noktası yaratır.
Nişler değerlensin
Eski tip evlerde bolca niş ve kolon çıkması bulunur. Bu alanlar kayıp gibi düşünülse de özellikle yeterli ölçüde bir nişi buradaki gibi pratik bir ayakkabılık ve portmanto alanına çevirebilirsiniz. Yapacağınız tek şey, içini farklı bir renge boyamak ya da desenli duvar kağıdı kaplamak.
Ferahlayın, aydınlanın
Antrede ferah ve aydınlık bir etki için açık renkler doğru bir tercih. Tatlı açık yeşil duvarlar davetkar bir etki yaratırken, kapı yanına yerleştireceğiniz tekerlekli bir puf rahatlık sunuyor. Dilediğinizde farklı bir yere çekerek antrede alan açabilirsiniz.
Rustik şık
Rustik stilin ana malzemesi koyu renk ahşap, karanlık bir alan yaratabilir. Bunu önlemek için duvarları açık tonda boyayın,
zeminde açık renk kilim veya halı tercih edin. Farklılaştırmak için duvarın bir kısmını eski kitap sayfalarıyla kaplayabilir
ya da bu efektte duvar kağıtları kullanabilirsiniz.

Antre dekorasyonu

Sıcacık bir karşılama için...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.