Mass koltuk, Derin Design
Temiz ve net alanlar yaratın. Dağınık ve yığılmış eşyaları ortadan kaldırmalısınız. Atmaya kıyamadıklarınızı düzenleme üniteleri kullanarak gizleyebilirsiniz.
TL 950, Tablet Design
Dolaplarınızın ya da hoş görünümlü kutuların içine olabildiğince çok eşya koyun ve masanın üzerindeki eşyalarınızı toparlamak için büyükçe bir tepsi kullanın.
Hanna Home
Çok renk, desen, karmaşık geometrik desen kullanmayın. Mat, yalın ve soğuk renkler tercihleriniz arasında olmalı. Krem rengi, gri, beyaz, bej ve kahve ilk tercihleriniz olabilir.
Paul Mathieu tasarımı Havana gardırop, Nicol
Diğer tüm eşyalarınızın ortaya çıkmasına ve ışık saçmasına neden olacak, merkez kabul edeceğiniz tasarımı kuvvetli bir mobilyanız olsun.
TL 225, Bacsac organik saksı, Shopigo.com
Marshall
Aksesuarlarınızda mutlaka bir denge olmalı. Diğer stillerdeki gibi doğal bir yerleşim uygulamak yerine simetrik yerleşimlerden yana olmalısınız.
Saksılar, Makomim
(büyük) 170 Euro,
(küçük) 100 Euro.
Minimalizm her daim ‘az çoktur’ felsefesiyle hareket edip minimum düzeyde malzemeyle nefes alan ve ferah mekanlar olarak kendisini gösteriyor.
Twins Roots kütük puf, Italdeko
TL 380, iHorn iPhone hoparlörü,Thanx&Co
Casamania Container, Neotek
Minimalizmde çokluk içinde gücü barındırır ve birlikte duran bir dizi benzer eşya oldukça cesur, ancak düzenli bir anlatım sağlar.
Dyo
Nordist
Kullanacağınız her mobilyayı bir sanat eseri içindeki yatay ve dikey çizgiler olarak değerlendirin..
Roche Bobois
Beyaz, bej, gri, kahverengi ve beyaz minimalist stilin vazgeçilmez renkleri. Bu renklerin karmalarını da kullanabilirsiniz.
Marie Antoinette Pop ayna, Neotek

Minimalist ve sade!

Minimalizmin sadeliğinde rafi ne ve nefes alan bir mekan yaratmak için harekete geçiyoruz...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.