Hazırlayan: Eda Şentürk

Gözlerde Antioksidan Etki
Gözler, gün boyu en fazla yorulan, günün sonunda da en fazla ilgilenmemiz ve dinlendirmemiz gereken bölgelerimizden biri. Göz çevresi, diğer her bölgeye oranla çok daha narindir ve her türlü kimyasal bileşene, güneş ışınları ve çevreye karşı hassastır. Gözlerde elastikiyet ve sıkılık kaybı için L’Occitane Immortelle Precious Eye Balm, organik ölmez otu içeriği ile sıkılık ve elastikiyet kaybıyla savaşıyor. İçeriğindeki antioksidan bileşenlerle göz çevresinde hızlı bir yenilenme hedefliyor.
Immortelle Precious Eye Balm 280 TL
Hazırlayan: Eda Şentürk

Moringa Ekstresi
Estee Lauder Revitalizing Supreme+Night Intensive Restorative krem, çok güçlü bir antioksidan içeriğe sahip yepyeni bir ürün. Gece cilt bakım ritüeli için geliştirilen bu ultra besleyici, çok etkili krem, cildini sıkılaştırmaya ve çizgilerin görünümünü önemli ölçüde azaltmaya yardımcı oluyor. İki kat fazla moringa özü konsantrasyonu, kolajen güçlendiriciler, deniz lavantası özü ve iki kat fazla hyalüronik asit içeriyor. Bu da cildin doğal kolajen üretimini gece boyunca arttırması anlamına geliyor. Güçlü antioksidan etkiye sahip krem, cilde ihtiyacı olan nemi tüm gece boyunca vermeyi hedefliyor.
Revitalizing Supreme+Night Intensive Restorative Krem 760 TL
Hazırlayan: Eda Şentürk

Sakura Çiçeği Işıltısı
Jowae Moisturizing Light Cream, sakura çiçeği suyu ile cildin ihtiyacı olan canlandırıcı ve nemlendirici etkiyi vermeyi amaçlıyor. Mevsim yorgunluğunu yüzden atmak için E vitamini ve ciltte ışıltı kaynağı olan antioksidan etkili lumifenol ile cildi korumaya alıyor ve güçlendiriyor. Yüzde 88 doğal içeriği ile tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan krem, hafif jel yapısı ile cilt tarafından hızlıca emiliyor ve yasemin çiçeği notası ile taze bir his sağlıyor. Ürünü sabah ve akşam dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayabilirsiniz.
Hafif Dokulu Nemlendirici 124 TL
Hazırlayan: Eda Şentürk

Üzümden Gelen Güzellik
Caudalie ürünlerinin en önemli özelliği üzüm, üzüm çekirdeği, asma yaprağı gibi doğanın şifa kaynaklarını içermesi. Yüzde yüz organik üzüm suyu spreyi de aynı şekilde bir antioksidan kaynağı olarak karşımızda. Ürün, yılda bir defa hasat zamanı toplanan üzümlerden elde ediliyor. Caudalie Organik Üzüm Suyu’nun yüzde 127 oranında nemlendirme ve yüzde 61 oranında hassasiyeti giderme özelliği bulunuyor. Bir fıs’la birçok marifet bu akıllı spreyde saklı.
Organik Üzüm Suyu 89 TL
Hazırlayan: Eda Şentürk

Vitamin Takviyesi
Antioksidan içeriği ile cildi koruyucu ve yenileyici özelliğe sahip olan L’actone Vitamine C Skin Perfector; parlak, gergin ve lekesiz bir cilt için çalışıyor. İçeriğindeki C vitamini ürünün en güçlü silahı. Leke, sivilce, kaşıntı, gibi sorunlarla savaşan serum, günde bir ya da iki kez uygulanıyor.
C Vitamin Skin Perfector Serum 59 TL
Hazırlayan: Eda Şentürk

Patentli Antioksidan Gücü
Skin Ceuticals’ın C E Ferulic serumunun en güçlü içeriği patentli antioksidanlardan oluşuyor. Bu güçlü içerik sayesinde çevresel hasarlara karşı cilde doğal antioksidan korumasından fazlasını sunuyor. Kolajen sentezini tetiklemeye yardımcı olmak, düzensiz cilt rengi ile savaşmak, serbest radikallerin hasarlarına karşı cildi korumak ürünün başlıca görevleri arasında.
C E Ferulic Serum 855 TL

Antioksidan gücü

Sağlığımızda olduğu kadar güzelliğimizde de etkili olan antioksidanlar cilt sorunlarına karşı bir kalkan görevi görüyor. Güçlü birer içeriğe dönüşen antioksidanlar yaşlanma etkilerinin en korkusuz savaşçılarından...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.