GÜÇLENDİR, YUMUŞAT VE KORU
Denizden gelen amino asitler sayesinde saç tellerini kuvvetlendiriyor, hasarları onarıyor. E vitamini, saç köküne ihtiyacı olan oksijeni verirken kolay uzamasını sağlıyor. Okyanustan gelen botanikler cildin nem dengesini düzenliyor ve dayanıklılığını artırıyor. 
H2O Plus Sea Marine kolajenli saç kremi, 59

SAÇ BAKIMINDA SPA DEVRİMİ
Sağlıklı saçların saç derisinden başladığı felsefesinden yola çıkan Rene Furterer’de saç bakımı üç aşamalı; hazırlık, yıkama ve bakım… Hazırlık aşamasında kullanılan ve saç kökünü yeniden canlandıran Complexe 5 lavanta ve portakal temel yağlarından oluşurken; saç derisini derinlemesine temizliyor, yumuşatıyor ve saçı güçlendiriyor. 
Rene Furterer Complexe 5 saç bakım yağı, 112

SAÇ DERİNİZE TAZE BİTKİ KONSANTRESİ
Yalnızca 25 ml. şişesinin içerisinde 1.8 kg. taze bitki konsantresi içeren Phytopolléine, saç derisini uyarmak ve saç derisi dengesini yeniden yapılandırmak için şampuan öncesi bakım ürünü olarak kullanılıyor. 
Phyto Phtyopolleine Botanical Scalp Treatment bitkisel bakım, 85

GÜCÜNÜ MANOLYADAN ALIYOR
Manolya özlü yoğun ışıltı ve koruma sağlayan bakım şampuanı, mat ve donuk saçlara yeniden nemini kazandırıyor ve doğal koruyucu tabakasının oluşmasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki zengin aktifler, saçları ağırlaştırmadan, parlamasını sağlıyor.
Klorane Shampooing à la Cire de Magnolia saç bakım şampuanı, 29.50

KIRILGAN SAÇLAR İÇİN YOĞUN ONARIM
Gliss Ultimate Oil Elixir, içerdiği yararlı yağlarla çok yıpranmış saçlara etkili bir bakım sunuyor. Besleyici yağ iksiri formülüyle, yıpranmış saçlara esneklik, yumuşaklık ve parlaklık veriyor.
Gliss Ultimate Oil Elixir şampuan, 12.90 
SÜLFATSIZ TEMİZLİK
Yeni organik çiçek aroması; bergamot, zencefil, lavanta ve 16 farklı saf çiçek özünden oluşan doğal içerikli karışım ve yenilenen formülüyle Aveda Dry Remedy şampuan, sülfat kullanılmaksızın kuru ve kırılgan saçları nazikçe temizliyor ve nemlendiriyor. 
Aveda Dry Remedy Daily Moisturizing şampuan, 83

KAŞINTI VE YANMA HİSSİNE KARŞI
Ducray’in yeni ürünü Sensinol Serum, kaşıntı, batma ve yanmaya karşı etkin içeriğiyle anında rahatlatıcı etki sağlıyor. Sensinol serum, saçı yağlandırmayan 
fizyo-koruyucu bir serum ve hızlı, uzun süreli etkiye sahip. Paraben, parfüm, renklendirici ve alkol içermiyor. 
Ducray Sensinol serum, 49

EN HAVALI KADIN OLMAYA HAZIR MISINIZ?
Forme Fatale mükemmel tutuş sağlıyor. Bu ekstra ince dokulu ve mikro altın partikülleri içeren yenilikçi fön jeli, ince telli saçları kusursuzca, uzun süreli tutuş sağlayarak şekillendiriyor.
Kérastase Forme Fatale fön jeli, 70

YOĞUN HASAR ONARIMI
Intense&Keratin, saçınızı kökten uca onarırken yumuşaklık, parlaklık ve güç kazandırıyor. Cansız, işlem görmüş saçlarınızın onarılmasına yardımcı oluyor, kırıkların görünümünü azaltıyor ve en önemlisi paraben içermiyor.
Urban Care Intense Keratin saç bakım maskesi, 19.90

Etkili bakım

Cildiniz için gösterdiğiniz özeni saçlarınıza da göstermeyi ihmal etmeyin! Günde birkaç dakikanızı ayırarak parlayan saçlara kavuşmak zor değil.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.