Son zamanların güzellik trendi, kağıt maskeler! Üstelik çok pratik, çok eğlenceli. Hala denemediniz mi?
ARTISTRY HYDRA-V NEM MASKESİ, TL 100.21 Hyaluronik Asit, Hydra-V liposomları ve Norveç fiyort suyu ile ciltte sekiz saate kadar nem sağlıyor. Canlı, sağlıklı, aydınlık bir görünüm veriyor.
ESTEE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR YÜZ MASKESİ, TL 388 Cildinize taze ve yenilenmiş bir görünüm veriyor. Dış etkenlere karşı koruyucu bir bariyer oluşturuyor.
PETER THOMAS ROTH 24K GOLD HYDRA-GEL EYE GÖZ MASKESİ, TL 210 İçeriğindeki 24K altın ve kollodial, altın ile 10 dakikada hassas göz bölgesinin görünümünü daha sıkı ve toparlanmış hale getiriyor. Hyaluranik asit ve hydrolize kollajen ile ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Kafein ise şiş görünümü azaltıyor.
YVES ROCHER GENÇLEŞTİRİCİ VE HÜCRE YENİLEYİCİ MASKE, TL 32.90 Cildinizdeki derin kırışıklıklar ve sıkılık kaybı ile mücadele etmek için yaşlanma karşıtı bakım sunuyor. Dokusu ise cilde mükemmel uyum sağlıyor.
ELEMIS PRO-COLLAGEN KIRIŞIKLIK KARŞITI GÖZ MASKESİ, TL 255 İnce çizgi ve kırışıklıklarla savaşıyor. Göz altını yumuşatıyor, sıkılaştırıyor ve nemlendiriyor.
SEPHORA ORCHID KAĞIT GÖZ MASKESİ, TL 14 Göz çevresi ile mükemmel uyum sağlayan kağıt maskeler, 15 dakika içerisinde en fazla etkiyi sağlıyor. Avokado besliyor, yeşil çay yumuşatıyor, nar yorgunluk izlerini gideriyor, yosun detoks etkili, orkide pürüzsüzleştiriyor, nilüfer nemlendiriyor, gül ise ışıltı veriyor.
DIOR PRESTIGE REVITALIZING BAKIM MASKESİ, TL 600 Cildin canlılığını, sıkılığını ve parlaklığını geri kazanmasını sağlarken hassas ve yorgun ciltlerin dış etkenlerden korunmasına destek oluyor.
SENSAI CELLULAR PERFORMANCE SIKILAŞTIRICI YÜZ MASKESİ, TL 649
WATSONS ANTİOKSİDAN VE NEMLENDİRİCİ YÜZ MASKESİ, TL 3.99 Likopen ve ginkgo özleri sayesinde cildi çevresel zararlardan ve yaşlanma belirtilerinden korumaya yardımcı oluyor.
SHISEIDO PURE RETINOL GÖZ MASKESİ, TL 269 Her kullanımda cildin dokusunu yeniliyor. Mevcut kırışıklıkları giderirken yenilerinin oluşmasını engelliyor. Koyu halkaların görünümünü azaltıyor.
GARNIER NEM BOMBASI CANLANDIRICI KAĞIT YÜZ MASKESİ, TL 7.99 İçeriğindeki bir haftalık nemlendirici serumla cildi neme doyuruyor. İçerdiği hyaluronik asit sayesinde cildin ihtiyacı olan suyu ciltte tutmasına yardımcı oluyor.

Kağıt maskeler

Tek kullanımlık kağıt maskeler, ilk bakışta insanda ciddiyet uyandırmıyor belki ama bir kere denediniz mi bağımlısı olacağınız kadar başarılı etkisi var, özellikle serum bazlı ve nemlendirici olanları.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.