Demet Şener ve İbrahim Kutluay birlikteliği magazin basınına bomba gibi düşmüştü...
İbrahim Kutluay ve Demet Şener Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğünle evlendiklerinde buna herkes şaşırmıştı. Hatta gazete haberlerinin başlıklarında "üç aylık aşk nikahla taçlandı" yazıyordu.... İkili düğünlerinden hemen sonra Hello dergisine birlikte bu pozları verdiler. Cumhuriyet'in 82'nci yıldönümü şerefine Ata'nın yatı Savarona'da gerçekleştirilen çekimlerde İbo ve Demet, "1920'lerde yaşamak isterdik. Enteresan olabilirdi. Hatta çekimlerdeki gibi, dönemin kıyafetleri içerisinde Cumhuriyet Balosu'nda dans etmeyi de çok arzu ederdik" dediler.
Kutluay çiftinin ilk göz ağrısı İrem. Demet Kutluay, "İrem babasına aşıktır" diyor!
Anne-kız çekişmeleri ve inatlaşmaları bazen ünlülerin zor anlar yaşamasına neden oluyor...
Demet Şener sık sık çocuk gösterilerinde karşımıza çıkıyor...
İçim Smart sponsorluğunda gerçekleşen İbrahim Kutluay ile Bugs Bunny Basket Show, İstanbullularla buluştuğunda tabii gösteriyi izleyenlerin en öne sırasında Kutluay’in eşi Demet Şener Kutluay ve kızı İrem vardı...
Oğlu Ömer henüz dört aylıkken...
2012 yazında çekilen bu fotoğrafta Demet Şener oğluyla birlikte...
Kutluay ailesinin sansasyondan uzak bir yaşamları var.
2010 yılında Bebeğimle Elele dergisine konuşan Demet Şener, “Üçüncü çocuğu düşünüyor musunuz?”
sorusuna şu yanıtı verdi: “Üçüncü çocuğu istiyoruz ama Ömer henüz 1 yaşında olduğu için ben birkaç sene daha geçsin istiyorum."

Demet Şener Kutluay

Zaman tüneli fotoğrafları...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.