Spot ışıklarının altında mükemmel görünen ünlü yıldızlar aslında göründükleri kadar da kusursuz değiller. 

Britney Spears: Tırnaklarını yemekten bir türlü vazgeçemiyor
Charlie Sheen: Ünlü oyuncu iflah olmaz bir seks bağımlısı. Sheen, cinsellik yaşamaya başladığı andan itibaren 5 bin kadınla birlikte olduğunu açıklamıştı.
Lindsay Lohan: Genç yıldız sık sık uyuşturucu davalarıyla gündeme geliyor.
Alicia Douvall: Başarılı İngiliz model estetik operasyon bağımlısı. İlk estetiğini 17 yaşında yaptıran Douvall bugün 31 yaşında. 11 yılda 100 kez bıçak altına yattı; 15 kez göğüslerini, 10 kez göz kapaklarını, beş kez de burnunu düzelttirdi.
Kate Hudson: Onun bağımlılığı aslında diğerleri kadar zararlı değil. Bir dönem kilolu olan Hudson, spor yaparak zayıfladı ve bu arada spor bağımlısı oldu.
Katherine Heigl: Güzel oyuncu tam bir sigara bağımlısı, üstelik bu kadar çok sigara içmesinin nedeni zayıf kalma arzusu.
Matthew McConaughey: Hollywood'un en üretken aktörlerinden McConaughey, yaklaşık 20 yıldır deodorant kullanmıyor.
Brad Pitt: Aşırı terleme problemi olan yakışıklı aktör, sık sık duşa girmek yerine sadece ıslak mendille vücudunu temizlediğini itiraf ediyor.
Katy Perry: 29 yaşındaki başarılı şarkıcı tam bir fast-food bağımlısı.
Jessica Simpson: ABD'li pop şarkıcısı Simspon, dişlerini çok sık fırçalamadığını söylüyor. Dişlerini genelde tişörtüne silerek temizleyen Simpson, yaptığı hareketin çok da hoş olmadığını kabul ediyor.
Megan Fox: Dünyaca ünlü oyuncu tuvaletini yaptıktan sonra sifonu çekmediğini söylüyor. Kıyafetlerini katlamaktan da nefret eden Fox, kıyafetlerini genelde olduğu yere bıraktığını söylüyor.
Robert Pattinson: 'Twilight' filminin yıldızı Pattinson, saçlarını çok sık yıkamamayı tercih edenlerden. Sık saç yıkamanın saç köklerini zayıflattığını belirten Pattinson, saçlarını iki haftada bir yıkamaya çalıştığını söylüyor.
Anderson Cooper: ABD merkezli haber kanalı CNN'in sunucusu Cooper, neredeyse her gün aynı pantolonunu giydiğini söylüyor. Pantolonlarını genelde 6 ayda iki kez yıkadığını söyleyen sunucu, yıkama aşamasında duşa pantolonla girip sabunla yıkıyor.
Jaime Pressly: Sarhoşken araba kullanmaktan bir türlü vazgeçmiyor.
Kim Kardashian: Kilolarıyla gündemden düşmeyen Kardashian, diyet hapları bağımlısı.
Lady Gaga: Aykırı pop yıldızı içkiyi çok seviyor!
David Beckham: Yakışıklı futbolcu objektiflere sık sık burnunu karıştırırken yakalanıyor.
Cameron Diaz: Küfürlü konuşmak Diaz'ın belki de en kötü huyu.
Mary-Kate Olsen: Güzel oyuncu tam bir kahve bağımlısı, "Sabahları kahvemi içmeden normal insanlar gibi olamıyorum" diyen Olsen, aynı zamanda sigara bağımlısı.
David Duchovny: Rol aldığı Californication adlı dizinin gösterimi sırasında gerçek hayatta da dizide canlandırdığı karakter gibi bir seks bağımlısı olduğunu açıkladı. Bu yüzden eşiyle arası açıldı. Ayrılacakları söylendi. Ama aktör tedavi gördü ve eşiyle de arası düzeldi.
Michael Douglas: 1990'ların başında seks bağımlısı olduğunu açıklamıştı.

Kusursuz değiller

Spot ışıkların altında mükemmel görünen ünlü yıldızlar aslında göründükleri kadar da kusursuz değiller
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.