Alessandra Ambrosio-Anja Louise
Kızının doğumundan çok kısa bir süre sonra eski formuna kavuşan Ambrosio, kızı için renkli ve desenli kıyafetler tercih ediyor.
Madonna-Lourdes
17 yaşındaki Lourdes, annesinin tarzını örnek alanlardan...  Deri, zımba ve file detayları sık kullanan Lourdes genellikle rock chic tarzın güzel örneklerini sergiliyor.
Jessica Alba-Honor Marie
Jessica Alba ve Honor Marie uyumlu giyinen, özellikle renk uyumu yakalayan anne kızlardan. Honor Marie’nin güzel yıldıza benzerliği de dikkat çekiyor.
Katie Holmes-Suri
 Katie Holmes ve boşandığı eşi Tom Cruise’un kızı Suri,  küçük yaşına rağmen giydiği topuklu ayakkabılar ve süslü giyim tarzıyla çok fazla eleştirilmişti. Bugünlerde daha sade giyinen Suri, annesiyle renk uyumu içinde.
Salma Hayek-Valentina
Gözler önünde olmayı pek sevmeyen başarılı ve güzel oyuncu Salma Hayek, kızı için de sade bir stil tercih ediyor.
Sarah Michelle Gellar-Charlotte
Modern ve kendine has kombinleri ile tarzını yansıtan yıldız, kızı için de kıyafet seçimlerini bu doğrultuda yapıyor. Uyumlu giyinen anne-kız benzer aksesuarlarla birbirlerini tamamlıyor.
Victoria Beckham-Harper
Şık ve pahalı giyimiyle adından söz ettiren Victoria Beckham, kızı için de ünlü markaların tasarımlarını tercih ediyor. Harper, tıpkı annesi gibi şık ve elegan bir görüntü sergiliyor.
Demi Moore-Rumer
Başarılı aktrisin Bruce Willis’ten olan kızı Rumer, annesiyle katıldığı davetlerde onunla uyumlu elbiseler tercih ediyor.Anne-kızdan ziyade arkadaş gibi görünen ikili şık tercihleriyle dikkat çekiyor.
Halle Berry-Nahla
Oscarlı oyuncu Halle Berry, kızı için salaş, rahat ve modern kıyafetleri tercih ediyor. 
Jennifer Garner-Violet
Jennifer Garner’ın kızı da kendisi gibi rahat ve sade kıyafetler tercih ediyor fakat annesine göre daha renkli giyiniyor.

Ünlü anneler ve kızları

Ünlü anneler ve kızları
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.