Örgüler artık pratik, işlevsel ve çok havalı. Hem gündüz hem gece şıklığı için tercih edilen örgü modelleri hem dağınık bırakılan saçlara hareket kazandırıyor hem de toplanan veya topuz yapılan saçlara fark katıyor. Ünlülerin de son zamanlarda çok sık kullandığı örgülü saç modellerini siz de evinizde kolaylıkla yapabilir veya kuaförünüzde yaptırabilirsiniz.
KRISTEN STEWART
Ünlü isimlerin de pek sevdiği ve hem gece hem gündüz tercih ettiği yandan saç örgüsü, yazın öne çıkan saç trendlerinde başı çekiyor.
STACY KEIBLER
Örgü için bazı tüyolar...Örgünüzün kalıcı olması için banyo sonrası havlu ile kuruladığınız saçlarınıza köpük sürün. Ardından kurutun. Saçlarınızı bir tarafa tarayarak üç eşit parçaya bölün. Gevşek bir atkuyruğu yapın. Sonra yine gevşek bir şekilde saç örgüsünü oluşturun.
SELENA GOMEZ
At kuyruğunu üç eşit parçaya bölün. Sağdaki tutamı alıp ortadaki tutamın üzerinden çapraz atın. Sonra aynı işlemi soldaki tutama uygulayın. Bunu saç ucuna kadar sürdürün. Uç kısmı ince lastikle bağlayın.
RIHANNA
Saçlarını yandan ayırın. Her iki taraftan da birer tutam alıp örün.Daha sonra saçınızın tümünü ayırdığınız tarafta örerek tutturun.
DIANE KRUGER
Fazla özen göstermeden öreceğiniz örgüyü elinizle hafifçe açın. Son noktayı saç spreyiyle koyun, sabitleyin.
NICOLE KIDMAN
MINKA KELLY
KIM KARDASHIAN
AMANDA SEYFRIED
ANNE HATHAWAY
Hem günlük kullanabileceğiniz hem de şık bir kıyafetle tercih edebileceğiniz bu örgülü topuz modeli Anne Hathaway'in genç ve masum ifadesini güçlendirmiş. Evde sizin de kolaylıkla yapabileceğiniz bu saç modeli için düz fönlü saçınızı yandan ayırıp, daha fazla saç bıraktığınız taraftaki saçlarınızı balık sırtı şeklinde örmeniz ve tüm saçlarınızla birlikte arkada topuz yapmanız yeterli.
JESSICA ALBA
BEYONCE
Fönlü saçlarınızı geriye doğru taradıktan sonra bir tutam dışarıda kalacak şekilde toplayın. Dışarıda kalan tutamı örün. Toplu saçlarınızı tel tokalar yardımıyla topuz yapıp tutturun. Ördüğünüz tutamı topuzun önünde taç olacak gibi sabitleyin.
MARY KATE OLSEN
Saçlarınızı ortadan ayırın ve her iki yanda birer tutam dışarıda bırakın. Saçlarınızı hafif aşağıda topuz yapmadan önce kalınca bir tutamı örün ve taç gibi sabitleyin.
JESSICA SIMPSON
PARIS HILTON
Saçlarınızı yandan ayırın. Daha az saç olan taraftan bir tutam ayırarak örünve sabitleyin. Açık kalan diğer saçlarınızı maşa ile su dalgası yaparak şekillendirin. Varsa perçeminizi de dışarıda bırakabilirsiniz.

Ünlülerin örgü modelleri

Örgü, sezonun saç trendinde öne çıkıyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.