Ford Kuga 4x4
İngiliz alerji vakfından onay damgasına sahip Kuga. Tez yazabilecek hale geldiğim alerji konusunda tam not aldı böylece benden. Bugüne kadar yaşadıklarımdan anladım ki kadınlar için araba söz konusu olduğunda, özellikle birkaç nokta, değerlendirmede ön plana çıkıyor. Birincisi güven, ikincisi bagaj ve üçüncüsü ses sistemi. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim biz kadınlar güven telkin eden araçlara hep ilgi duymuşuzdur. Ve yol tutuşu itibarıyla Kuga güven verme konusunda oldukça başarılı. Ve kocaman bir aferini hak ediyor bence.
Ford Kuga 4x4
Ford Kuga 4x4
Versiyon: 140PS TDCi AWD PowerShift 6 ileri otomatik CO 2 emisyonu (g/km): 179 Yakıt tüketimi: (l/100 km) Motor: Duratorq TDCi 2.0 - litre 140 PS Motor tipi: Turbo dizel, direct enjeksiyon Motor hacmi (cc): 1997 Yakıt Tipi: Diesel Max power (ISO kW/PS): 103 (140) / 3750 Max tork (ISO Nm) 320/1750 - 2750 Emisyon seviyesi: Euro Stage 5 AWD: Elektronik kontrollü, değişken tork dağılımlı Haldex akıllı dört çeker sistemi Şanzıman: Çift kavramalı 6 ileri PowerShift otomatik
Kuga sadece şoför ve yanında yolculuk edenlere değil arka koltuğu kullananlara da oldukça bonkör davranmış. Örneğin servis masası olayı. Tamam öndekiler Kuga kullanıyor ama sizde de özel jetinizle yolculuk ediyormuş hissi uyandırıyor…
İlk dikkatimizi çeken farlar oluyor. O kadar kuvvetli bir ışığı var ki, bu yüzden yediğim selektörleri sayamadım. Panoramik cam tavan, içeriye ferahlık veriyor. Aynı zamanda dışarıdan gelen güneş ışığının iç alanın ısısını yükseltmesini de önlüyor. Baktınız ki çok rahatsız oldunuz, güneşliği örtmeniz yeterli, ancak bunun için arka koltukta oturan kişiden yardım almanız gerekiyor.

Aradığım her şey onda!

4x4 keyfi yakışmış Ford’a. Hep eskilerden beri güvenli sağlam otomobiller arasındaydı. Benim yaş grubumun Ford’la tanışması Taunus sayesindedir. Çok şey değişmiş. Güven duygusu ise aynı. Oldukça güçlü bir görünüme sahip Ford Kuga.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.