Justin Bieber
Kanada’da sokakta gitar çalıp, şarkı söylerken keşfedilen ve bir anda dünyadaki en ünlü insan olan Bieber, elini kaldırsa binlerce kişi çığlık atıyor, sokakta yürüse o şehir kilitleniyor. Modern dünyanın en popüler prenslerinden olan Bieber, kendisiyle yaşamını değiş tokuş etmek isteyenlerin sayısını bilse Youtube’daki rekor tıklanma sayısına şaşırmazdı herhalde.
Cristiano Ronaldo
Yeşil sahalarda yeteneği, hırsı, çalımları ve yakışıklılığı bir yana yardım severliğiyle de çok sevilen Ronaldo, yıllık kazancı ile de piyangoyu her hafta tutturan biri gibi yaşıyor. Eskiden idollerimiz olan futbolcuların sadece posterlerini bulabiliyorken Ronaldo’nun oyuncaklarını, parfümlerini ve imzalı aksesuarlarını satın alabiliyor ve imrendiğimiz hayatını daha da kolay yaşaması için cebimizden geleni ardımıza koymuyoruz.
Angelina Jolie
Tam bir hayır sever ve barış insanı olan Jolie, yeni boşandığı kocası Brad Pitt ile olan hayatı ile tüm dünyanın dudaklarını kemirerek izlediği bir hayata sahip. Oscar ödüllü bir sinema oyuncusu, birçok uluslararası yardım vakfının gönüllü yüzü ve dünyalar güzeli bir kadın olması da bu imrenilmeyi artırıyor tabii ki. Bütün bu dış görüntünün haricinde güçlü karakteri ile de insanların idolü olmayı fazlasıyla hakediyor.
Mark Zuckenberg
Bir hayata imrenmek için asıl neden her zaman para olmuştur ve konu para olunca Zuckenberg’in eline kimse su dökemez. Kurduğu Facebook ile son 10 yılda insanlarının iskelet yapısını bile değiştiren bu sarışın dahi, çok büyük kısmını bağışladığı servetinden kalanlarla bile halen en zenginler listesinin zirvesinde yer alıyor. Bizlere de iç geçirerek, keşkelerle dolu bir hayal gücü kalıyor.
Anthony Bourdain
Yukarıda saydığımız gibi insanları sevdiğimiz gibi eğer ufaktan serserilerse de iyice baş tacı yaparız. Dolaştığı her ülkenin en garip restoranlarına, en ilginç ortamlarına hiç çekinmeden dalarak bizim için deneyimleyen ve paylaşan Bourdain’in hayatına sahip olmak için ‘bir daha dünyaya gelecekler’ sırasındaki uzun kuyruğa girebilirsiniz.
Ayhan Sicimoğlu
Biz Türkler iyi yaşayan, iyi giyinen, iyi konuşan ve iyi yiyen herkesi severiz, sayarız. Bir de üzerine yerimizden zıplatan müzikler yapan, eğlendiren, coşturan birine karşı kollarımızı açar, sevgimizi esirgemeyiz. Son yıllarda bu konunun geçtiği her ortamda ismi anılan biri olan Ayhan Sicimoğlu’na, bizi coşturmaya devam etmesini diliyoruz. Hastasıyız üstat!

Yerinde olmak isteyeceğiniz 6 kişi

Rüyaların gerçeğini yaşadığını düşünerek imrendiğimiz insanlardan bazıları...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.