Müzik dünyasının seksi popçusu Jennifer Lopez, 90'ların başından beri pek çok filmde, pek çok farklı karaktere hayat verdi. Müziği ve sinemayı bir arada yürütmeyi başaran yıldızın sizin için seçtiğimiz en güzel filmleri...

Blood and Wine (1996)
Usta oyuncu Jack Nicholson'un sevgilisi Gabby rolünde ilk büyük çıkışını yakaladığı bu filmde, Jennifer Lopez oldukça başarılı bir performans sergileyerek beğeni kazandı.
Anaconda (1997)
Jennifer Lopez'in Hollywood'da tanınmasına vesile olan bol kanlı ve bol aksiyonlu bu filmde ünlü yıldız, Yönetmen Terri Flores rolüyle akıllarda iz bırakmayı başardı.
U Turn (1997)
Jennifer Lopez'in başarılı oyuncu Sean Penn ile başrolünde olduğu U Turn, Rus mafyasını konu alan döneminin en başarılı filmlerinden biri.
Out of Sight (1998)
Yakışıklı aktör George Clooney ile başrolde yer aldığı Out of Sight'ta Lopez, Karen Sisco karakterine hayat verdi. Bu film Lopez'e 1999 MTV Film Ödüllerinde En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Öpücük ödüllerini getirdi.
The Cell (2000)
The Cell, Jennifer Lopez'in 4 yıl aradan sonra korku-gerilim tarzında rol aldığı ikinci film oldu. Film 2001 Oscar Ödüllerinde En İyi Makyaj Ödülünü kazandı.
The Wedding Planner (2001)
Romantik komedi tarzındaki bu film, Lopez'i dönemin parlayan aktörlerinden Matthew McConaughey ile bir araya getirdi. Güzel yıldız filmde işi ve kalbi arasında kalan Mary Fiore rolüyle gönüllerde taht kurdu.
Enough (2002)
Sinema eleştirmenlerince Jennifer Lopez'in en iyi performanslarından birini sergilediği Enough, kadına şiddet temasına yoğunlaşan bir film. Lopez filmde kocasından şiddet gören Slim Hiller rolüyle 2002 Teen Choice Awards'ta En İyi Drama Performansı Ödülüne layık görüldü.
Maid in Manhattan (2002)
Lopez'in en güzel filmlerinden birisi olan Maid in Manhattan, yıldızı başarılı aktör Ralph Fiennes ile buluşturdu. İkilinin filmdeki uyumu ve enerjisi büyük beğeni topladı.
Gigli (2003)
Lopez'in o dönemki sevgilisi Ben Affleck ile başrolü paylaştığı film, türlerinden ayrışan bir suç sineması örneği olması yönüyle beğeni kazandı.
Shall We Dance (2004)
Yıldız'ın Richard Gere ve Susan Sarandon gibi usta isimlerle başrolünde olduğu film, muhteşem dans sahneleriyle izleyenleri hayran bıraktı.
An Unfinished Life (2005)
Lopez'in kariyerindeki tek bağımsız filmdir. Pek çok sinema eleştirmenine göre An Unfinished Life, güzel yıldızın içinde bulunduğu en iyi proje. Lopez bu filmde Robert Redford ve Morgan Freeman gibi iki büyük isimle başrolü paylaştı.
Monster-in-Law (2005)
Lopez'in usta oyuncu Jane Fonda'nın gelini Charlotte rolünde harikalar yarattığı, kariyerindeki en iyi romantik komedi filmlerinden olan Monster-in Law 2005-2006 yılında bu dalda verilen pek çok ödül kazandı.
The Back-up Plan (2010)
Alex O'Loughlin ile başarılı bir uyum yakaladığı bu filmde, Lopez hamile olduğunu sevdiği adamdan saklamaya çalışan Zoey rolüyle izleyici karşısına çıktı.
What to Expect When You're Expecting (2012)
Lopez'in Cameron Diaz, Elizabeth Banks, Brooklyn Decker ve Anna Kendrick gibi başarılı kadın oyuncularla yer aldığı bu film, anne olmaya hazırlanan bir grup arkadaşın komik maceralarını konu alıyor.
Parker (2013)
Başarılı yıldızın son filmi olan ve kendisini yakışıklı oyuncu Jason Statham'la buluşturan Parker, dur durak bilmeyen bir aksiyon örneği.

En iyi 15 Jennifer Lopez filmi

Romantik komedi, aksiyon, gerilim... Jennifer Lopez'in rol aldığı en iyi 15 film!
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.