Erkek arkadaşınıza eşinize,oğlunuza yada kocanıza hediye olarak kitap almayı mı düşünüyorsunuz ? İşte sizin için seçtiğimiz erkekler için en güzel kitaplar....

Hakan Günday-Kinyas ve Kayra
Yer altı edebiyatının kuşkusuz en başarılı örneği olan Kinyas ve Kayra iki adamın güçlü ve sarsıntılı dostluğunu konu alıyor.
Oğuz Atay-Tehlikeli Oyunlar
Kişinin kendiyle savaşmasını ve yenmesini, kendini dönüştürmesini önemli bir sorun olarak algılamaya çağıran bu çarpıcı ve sarsıcı roman iyi bir tercih olabilir.
Richard Bach-Martı Jonathan Livingston
Martı, hiçbir şeyin caydıramadığı bir kuşun zorluklarla mücadele öyküsü. Hiç düşmemeyi değil, her düştüğünüzde ayaklarınızı daha sıkı basarak ayağa kalkabilmeyi öğreten kitap güzel bir düşünme molası niyetine hediye edilebilir.
Kiran Desai-Kaybın Türküsü
Dünyanın bir köşesinin, bütün zamanlara ve insanlara özgü hüzünlerini ve sevinçlerini anlatan roman sevgiyi aktarmak için en güzel yollardan.
Dante Alighieri-İlahi Komedya
Dante'nin kendi adlandırmasıyla "Kutsal Bir Manzum" olan "İlahi Komedya", tarihsel çelişkilerinin arkasındaki gizli düzenin araştırılması ardında koşar. Klasiklerinde klasiği olan bu kitap, soyutu somut kılmak için doğru karar.
Murat Gülsoy-Bu Filmin Kötü Adamı Benim
Çağdaş Türk Edebiyatı'nın en güçlü kalemlerinden Murat Gülsoy'un bu kitabı, kadın erkek ilişkilerine bir erkek gözünden oldukça nesnel yaklaşımlar sunması bakımından sevgilinize yada eşinize hediye etmek için ideal.
Yusuf Atılgan-Aylak Adam
Erkek psikolojisi üzerine yazılmış en başarılı kitaplardan olan ''Aylak Adam'' hediye edeceğiniz kişinin kendisine başka pencerelerden bakmasını sağlayacak.
Tom Robbins-Parfümün Dansı
''Bu kitapta hayatlarını bir "deney" olarak yaşayanlar anlatılmaz. Onların okumalarına da gerek yoktur!...'' sloganıyla satışa sunulan kitap pişman olmayı bilmeyenlere ufak hatırlatmalarda bulunmak için doğru seçim.
Marcel Proust-Mahpus
Okuyucusunu arzunun ve kıskançlığın girdaplarına daldıran bu kitap zamanın izlerini hiç bir şeyin silemeyeceğini başarılı bir şekilde anlatıyor ve sorgulatıyor ''Peki ben zamanda nasıl izler bırakıyorum?''
Chuck Palahniuk-Çarpışma Partisi
Kitap, insanların sıradan hayatlarındaki günlük tecrübelerine gizlenmiş aşırılıkları açık, net ve sansürsüz anlatması bakımından okuyana yeni ufuklar açıyor.
Cengiz Aytmatov-Gün Olur Asra Bedel
Derin ve temiz aşklar, efsane ve masallar, KGB'nin acımasız uygulamaları, okuru heyecandan heyecana sürükleyen türlü macerayla Aytmatov'un romanı aksiyon seven partneriniz için iyi bir seçim.
İvan Aleksandroviç Gonçarov-Oblomov
Gonçarov'un, Oblomov'un tembelliği üzerinden bir ulusun içinde bulunduğu hali mizahi bir dille anlattığı bu roman her okuyana biraz "Oblomov" olduğunu fark ettirir. 
Ferit Edgü-Leş
 ''9 öykü kitabı, 181 öykü. Hemen hemen bir yaşam!'' temasıyla okura sunulan Leş, hayatın içinden birbirinden güzel hikayelerle görmekte zorlanılanı göstermesi bakımından güzel bir seçim.
Nick Hornby-Ölümüne Sadakat
Ölümüne Sadakat, artık olgunlaşmak zorunda olduğunu düşünerek hayatına yön vermek isteyen bir erkeğin bakışından modern çağda ilişkilerin nasıl yaşandığını anlatmakla kalmıyor, erkeklerin neden "böyle.davrandıklarını" da açıklıyor.
Justin Halpern-Babamın Ettiği B*ktan Laflar
Gülmek,eğlenmek,saçmalamak... hepsini yaparken mantıklı olmak. Düşünmek üzerine düşündürmeyi amaçlayan bu tuhaf kitap güzel bir alternatif olabilir.
Franz Kafka-Dava
NTV Yayınları tarafından fotoromanlaştırılan Kafka'nın klasik eseri Dava, derin meseleleri düşündürürken göstermek amacını taşıyor. 

Erkeklere hangi kitapları almalı?

Erkek arkadaşınıza,eşinize,babanıza yada oğlunuza, işte erkeklere alınabilecek en güzel kitaplar...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.