5 dakika yeter!

5 dakika yeter!

Beş dakikada daha bakımlı ve uyanık görünebilir misiniz? Kesinlikle evet. Sabah saatleri hepimiz için çok değerli; hele zamanla yarışan kadınlar için. Bu değerli zamanı yatakta uzatmanın basit püf noktaları var.

Hazırlayan: Gülru İncu

Nemlendirme
Kuru cilt birçok problemi beraberinde getirir. Nem kaybına karşı koruma bariyeri oluşturmak ise kızarıklık, gerginlik ve kaşıntı hissinin iyileşmesine yardımcı olur. Su ihtiyacını karşılamış bir cilt her zaman pırıl pırıl görünür. Nemlendirme cildinizin uyanmasını sağlar. Sabah cilt bakımının ilk adımında cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayacak bir nemlendirici kullandığınızdan emin olun.


Lierac Hydragenist Oksijen Veren Jel-Krem 294 TL

Dengeleme
Özellikle hassas ciltler yanma ve kızarıklığa maruz kalabiliyor. Misel sular, kuru ve hassas ciltleri rahatlatıyor ve cildin nemini koruyor. Renk düzenlemenin diğer bir adımı göz altı kapatıcıları. Kapatıcıların cilt kusurlarını gizleyen çeşitli renkte olanları da var. Örneğin morlukları, leke izlerini ya da kızarıklıkları kapatmak için farklı renkleri tercih edebilirsiniz. Fondöten yerine BB, CC ya da renkli nemlendiricilerden de yararlanabilirsiniz.