G noktası ile kadınlar orgazmı öğreniyor!

Son yıllarda kadınların en büyük sorunlarından biri orgazm ve g noktası. Çünkü artık kadınlar da erkekler gibi cinsel bir doyum yaşamak istiyor. Biz de bu durumu masaya yatırdık. Dr. Gülay Boztosun'dan G noktası ile ilgili bilmediğimiz her şeyi öğrendik.

Peki ya G noktası yeterince dolgun ya da kalın değilse?
Bu gibi durumlar için de çözümler üretilmiş. Bu alanı genişletebilmek ya da dolgunlaştırabilmek için bu bölgeye çeşitli madde enjeksiyonları denenmiş ve nihayetinde kollajenin en başarılı dolgu maddesi olduğu tespit edilmiş. Bu şekilde dışardan müdahale ile g noktası daha belirgin bir hale getirilmiş. Peki bu tedavi yöntemi gerçekten sağlıklı bir çözüm mü?
G Noktası enjeksiyonu
Bozkurt özellikle bu konuda kadınlar için başta Amerika ve Avrupa’da uygulanan tedavi yönteminin önemine değiniyor.  Konumu itibarıyla cinsel ilişki esnasında yeterli bir şekilde uyarılamadığı için, genelde birçok kadının bu erojen noktadan habersiz bir şekilde yaşadığı iddiasını mutlaka siz de duymuşsunuzdur. Hatta gerçekten orgazm olup olmadığı konusunda bile emin olmayan birçok kadına rastlamak mümkün. Bu durumda eğer g noktası yeterince belirgin ve kalın değilse uyarı için en iyi yol, dolgu maddesi enjeksiyonları. G noktası enjeksiyonları özellikle Amerika başta olmak üzere Avrupa’da çok uygulanan bir tedavi yöntemi. En güzel tarafı ise cerrahi olmayan, doktor tarafından uygulanması gereken, cinsel yönden aktif kadınlarda kolay uygulanabilen bir tedavi yöntemi olması. 
Bu tedavi için;
Bir kollajen türü kullanılır.
Bu ürün FDA onaylıdır.
Biyolojiktir ve alerji ya da deri testine gerek olmadan kullanılabilir. 
Ve yapılan pilot çalışmada enjeksiyon yapılan 10 kadının 9'unda cinsel uyarılmada artış izlenmiştir.