Renkli bir seks için 5 öneri

Seks hayatınızı renklendirin!
1. Farklı mekanlar deneyin: Tüm cinselliğiniz yatak odası üzerine kuruluysa biraz farklılaşma zamanı gelmiş demektir. Banyo, mutfak ya da koridor…  Seçin birini.

2. Tahrik mesajları: Gün içinde, hiç ummadığı bir anda sevgilinize cinselliği çağrıştıran bir fotoğraf ya da cümle yazabilirsiniz. Böylece sizinle ilgili daha fazla hayal kurmasını ve bunları gerçekleştirmesini sağlarsınız.

3. Sade ama renkli: Dantelli, jartiyerli iç çamaşırı takımlarınızı bir kenara bırakın. Sade ama renkli olan modellere bayılacak.

4. Taklit edin: Okuduğunuz kitaptaki ya da izlediğiniz filmdeki erotik sahneleri taklit edin. Hatta isterseniz video kaydı bile yapabilirsiniz.

5. Zaman ayırın: İş hayatından ya da çocuklarınızdan baş başa kalmaya fırsat bulamıyorsanız, tek günlük bir kaçamak yapabilirsiniz. Bunun için çok para dökmenize gerek de yok. Fırsat sitelerine mutlaka göz atın. 
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.