İkizleri dünyaya geldi! Seray Sever anne oldu

Mutlu bir evlilik sürdüren Seray Sever ve Eray Sünbül'den müjdeli haber geldi. Sever bu sabah Üsküdar Altunizade'deki özel bir hastanede ikizlerini dünyaya getirdi.

İkizleri dünyaya geldi! Seray Sever anne oldu

Ünlü oyuncu ve sunucu Seray Sever, çok istediği annelik hayaline kavuştu. 2018 yılında Eray Sünbül ile nikah masasına oturan 49 yaşındaki Seray Sever, ikizlerini bu sabah Üsküdar Altunizade'deki özel bir hastanede dünyaya getirdi.

SOFIA VE ALYA ADINI VERDİ 

Ünlü oyuncu ve sunucu Seray Sever, çok istediği annelik hayaline kavuştu.  Doğumu gerçekleştiren Dr. Murat Emanetoğlu, Seray Sever ve ikizleri Sofia ve Alya’nın sağlık durumlarının iyi olduğunu bildirdi. Sever, 8 kez tüp bebek tedavisi görmüştü.

DOĞUMA SAYILI GÜNLER KALA BABASINI KAYBETTİ 

Seray Sever, geçtiğimiz haftalarda büyük bir acıyla sarsılmıştı. Ünlü oyuncunun babası Tamer Sever, koronavirüs nedeniyle torunlarını kucağına alamadan hayata veda etmişti.

Zor günleri atlatmaya çalışan Sever, duygularını sosyal medya hesabında dile getirdi.

'Babam içimde yaşıyor' diyen Seray Sever, karnı burnunda fotoğraflarının altına şu notu düşmüştü:

"Zaman hızla akıp geçiyor… Yaşadığımız boyut tam bir dualite; doğum ölüm, sevinç, üzüntü, kahkaha, ağlama saymakla bitmez. İnsanoğlu bu iniş çıkışlarla, hem hiç ölmeyecekmiş gibi doyasıya yaşamak hem de yarın ölecekmiş gibi farkındalık geliştirmek durumunda. Her aldığımız nefes şükür sebebi... Her an çok kıymetli, özellikle sevdiklerimizle paylaştığımız! Çok şanslıyım böyle bir babanın evladı olduğum için; diğer taraftan çok acı çekiyorum bu kadar yüksekten düştüğüm için…"

 "Yine de onun istediği ve beklediği şekilde yoluma devam edeceğim. Dimdik ve güçlü, yaşama sarılarak, anıları yaşatarak ve beklentilerini karşılayarak canım babam. Kızlarımız en büyük motivasyonum. Allah'ım onları lütfuyla, kolaylıkla, sağlıkla ve hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin en büyük duam. Anne olmak isteyen her kadın için deneyimlerimi ve yolumu bir bir paylaşacağım. "

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Seray Sever (@seraysever)'in paylaştığı bir gönderi

Biz elimizden geleni yapalım ve gerisini Rabbim'e bırakalım. Ben son aylarda insanoğlunun ne kadar aciz olduğunu kendi yaşadıklarımla anladım. İnsan acılarla büyüyor, evriliyor. Her şeye farklı bir perspektiften bakabilmek, inançlı olmak, evrende her şeyin enerji olduğu bilincinde olmak ve hiçbir şeyin kaybolmadığını idrak edebilmek dayanma gücü veriyor. Akıştayım, tevekküldeyim ve canım babam içimde yaşıyor. En güvenli yerde..."