Kristen Stewart, Spencer filmindeki 'müthiş' performansıyla büyük beğeni topladı

Kristen Stewart, yeni filmi Spencer'daki performansı ile tam puan aldı. Yetenekli oyuncu Stewart, Lady Diana'yı canlandırdığı Spencer filmindeki oyunculuğu ile büyük beğeni topladı.

Kristen Stewart, Spencer filmindeki 'müthiş' performansıyla büyük beğeni topladı

Kraliyet ailesini konu alan Spencer filmi şimdiden büyük bir ilgi görüyor. Yaşamları ile hep çok merak edilenler arasında yer alan, ilgi odağı olan kraliyet ailesinin hayatı her kesimden insanın ilgisini çekiyor. Kristen Stewart ise filmdeki performansıyla büyük ilgi gördü. Stewart, Spencer filminde Galler Prensesi Diana rolünü canlandırıyor. Gelen ilk yorumlara bir göz atalım...

Spencer Filminin Konusu Nedir?

Öncelikle Spencer filminin konusu nedir? Filmin konusu, 1991 yılında Noel zamanı kocası Prens Charles'tan ayrılmaya karar veren Prenses Diana'nın üç gününü konu alıyor.

Kristen Stewart'a Gelen Övgüler

  • IndieWire haber sitesi, "Kristen harika iş çıkarmış, ancak izleyici keşke Spencer etrafında olup biten olaylar kadar vahşi olabilseydi diye de düşünmüyor değil filmi izlerken" diye yazdı.
  • Hollywood Reporter dergisi, "Aksan ve tavırlar üzerindeki ince ayrıntılı çalışmasının kusursuz olduğunu" ve "Filmin sorumluluğunun Stewart'ın omuzlarında olduğunu" ekledi.
  • Variety dergisi, "Kristen Stewart sadece bir kimliğe bürünmüyor. Dönüşüyor; görünüşünü, ritmini de değiştiriyor. Stewart bu yılın en iyi performansıyla karşımızda" diye paylaştı.


Kristen Stewart Spencer Filmi İçin Nasıl Hazırlandı?

Hayranları oyuncudaki değişime oldukça şaşırdı.  Filmin prömiyeri Venedik Film Festivali'nde yapıldı ve Kristen basın toplantısında, kraliyet ailesinden gelenlerden Diana'nın günlük yaşamı hakkında bilgi aldığını açıkladı: "Film yeni bir bilgi sunmuyor. Hiçbir şey bildiğini iddia etmiyor. Bir duyguyu hayal ediyor. Sanırım izlenimim sadece benim izlenimim olabilir. Ama Prenses Diana insanların bir araya gelmesini isteyen bir kadındı ve bence bu filmin amacı o boşlukları kapatmak.”

Bir dönem Alacakaranlık filmi ile yıldızı parlayan Kristen Stewart şöyle devam ediyor: "Kraliyet ailesini öğretmek için danışmanlarımız vardı, bize bir yabancı olarak bilemeyeceğiniz her şeyi anlatacak insanlar vardı yanımızda"

Spencer Filmi Ne zaman Gösterime Girecek?

Kristen ile birlikte  Timothy Spall, Sally Hawkins ve Sean Harris'in de rol aldığı biyografik film  bu yıl içinde sinemalarında gösterime girecek.

Spencer, 5 Kasım'da ABD'de ve daha sonra 2021'de dünyaya genelinde vizyona girecek. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR