Özge Gürel'den Serkan Çayoğlu'na aşk dolu sözler: Çok aşığım sevgilim, iyi ki doğdun!

Özge Gürel'in kendisi gibi oyuncu sevgilisi Serkan Çayoğlu, 35 yaşına bastı. Güzel oyuncu, evlilik hazırlığı yaptığı Çayoğlu'nun yeni yaşını romantik bir paylaşımla kutladı.

Özge Gürel'den Serkan Çayoğlu'na aşk dolu sözler: Çok aşığım sevgilim, iyi ki doğdun!

2015 yılında yayınlanan 'Kiraz Mevsimi' adlı dizinin setinde tanışan daha sonra arkadaşlıkları aşka dönüşen Serkan Çayoğlu-Özge Gürel çiftinin mutlu birliktelikleri devam ediyor. Altı yıldır birlikte olan ünlü çift, geçtiğimiz aylarda evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

"ÇOK AŞIĞIM, İYİ Kİ DOĞDUN"

Uzun süredir kendisi gibi oyuncu olan Özge Gürel ile aşk yaşayan Serkan Çayoğlu, 35 yaşına bastı. Gürel, nikah masasına oturmaya hazırlandığı sevgilisinin doğum gününü sosyal medyadan kutladı. 

Birlikte çekilen fotoğraflarını Instagram'dan paylaşan Özge Gürel, romantik gönderisine, "Uf midemde hep kelebekler, hep bir karın ağrısı... Çok aşığım sevgilim. Bu hep böyle gidecek muhtemelen, yapacak bir şey yok. İyi ki doğdun. Hep ol, hep!" ifadelerini not düştü.

Ünlü oyuncunun aşk dolu paylaşımı 500  binden fazla beğeni aldı.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Özge Gürel (@ozgecangurelofficial)'in paylaştığı bir gönderi

"DÜĞÜN YAZ SONU"

Öte yandan daha önce meslektaşı Özge Gürel ile yaza düğün planlayan Serkan Çayoğlu, düğünle alakalı detayların henüz netleşmediğini dile getirmişti.

Çayoğlu, "Yaz sonu gibi olacak. Tarih belli değil. Mekana karar vermedik. Belli bir şey olsa söylerim." şeklinde konuşmuştu.