Black Friday indirimleri başlıyor

Black Friday indirimleri başlıyor

Kara Cuma diye bildiğimiz Black Friday indirimleri başlıyor. Dünyanın en büyük indirim günü olarak tarihe geçen Black Friday alışverişlerinde, aradığınız ürünleri Black Friday kampanyaları ile bulabilirsiniz.

Forever New, şık abiyeleri ve gece kıyafetleri ile yıl boyunca kadınların davet, mezuniyet, gece kıyafeti ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Güçlü tasarımlarıyla gece kıyafetlerini eşsizleştiren Forever New, Black Friday 2018 dönemi boyunca indirimleriyle de kadınların kalbini çalacak.

Üstelik Forever New şimdi, kabanları, hırkaları, ceketleri ve montlarıyla da soğuk kış geceleri için çok şık alternatifler sunuyor. Sezonun bu yeni ürünlerine de Black Friday indirimleriyle ulaşacak olmak çok önemli bir fırsat.

Black Friday Ne Zaman?
Forever New'un Black Friday 2018 indirimleri 16-25 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli olacak. Tüm ürünlerinde %25 indirim yapacak olan marka Black Friday indirimleri ile müşterilerine cazip fırsatlar sunacak.Tüm ürünlerde geçerli Black Friday indirimleri ile Forever New’un Sonbahar/Kış koleksiyonlarındaki benzersiz parçaları keşfedebilirsiniz.

Kampanya ile gece stilinize şık bir dokunuş katabilir veya spor şıklığınızı öne çıkarabilirsiniz. Sezonun vazgeçilmezi kabanlar ve ceketler ise kombininizi tamamlayacak parçalardan.Forever New Black Friday kampanyası ile sezonun en trend parçalarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsin. Stoklarla sınırlı kampanya dönemini kaçırmayın!

Hangi Mağazalarda Olacak
Forever New'un Black Friday indirimlerine markanın online mağazasından erişebilirsiniz.

Black Friday indirimleri hangi markalarda var?
Markalar Black Friday indirimlerini, asıl gününden bir gün önce açıklamaya ve müşterilerine duyurmaya başlar. Bu indirimleri takip ederek, aradığınız ürünleri Black Friday kampanyaları içinde bulabilirsiniz. Davetlerin ve gece elbiselerinin göze markası Forever New'un indirimlerini de sitenin web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Black Friday alışverişi nasıl yapılır?
Türkiye’de Black Friday dönemi boyunca, pek çok müşteri mağazalardaki stokları hızla tüketircesine alışveriş yapıyorlar. Dolayısıyla, Black Friday döneminde markaların online şubelerinden ve mağazalarından alışverişlerinizi erkenden tamamlamanız faydalı olur. Aksi halde, hem oluşan yoğunluktan olumsuz etkilenmeniz hem de biten stoklar nedeniyle almak istediğiniz ürünleri bulamamanız gibi bir risk de bulunuyor.

Black Friday ne zaman bitiyor?
Forever New'un Black Friday 2018 indirimleri, 16 Kasım 2018'de başlayacak ve 25 Kasım 2018'de bitecek.

BU BİR İLANDIR