H&M’in yeni tasarımcı işbirliği Simone Rocha ile oldu!

Modaseverlerin heyecanla beklediği bir moda olayı haline gelen H&M ve tasarımcı işbirlikleri bu sene de dikkat çekici bir isimle gerçekleşti: Simone Rocha!


Simone Rocha, geçtiğimiz Eylül ayında Londra Moda Haftası’na çıkışının 10. yıl dönümünü kutladı. Bu önemli tarihi kutlamak için ünlü tasarımcının daha büyük planları da varmış. H&M ile 2021 yılının tasarımcı işbirliği yapan moda evi, yeni senede kendimizi şımartmak için bize muhteşem bir koleksiyon hazırladı. Daha önce Giambattista Valli, Erdem, Moschino, Balmain, Isabel Marant ve daha birçok moda evi ve tasarımcıyla işbirliği yapan H&M, her yıl ilkbahar yaz sezonuna çarpıcı tasarımlarla giriyor.

 Simone Rocha x H&M işbirliği üzerine tasarımcının açıklaması "markamın imzalarının ve beni şekillendiren etkilerin bir kutlaması olacak" şeklinde oldu. Bu işbirliği konseptine hem tasarımcı hem de müşteri olarak hayran olduğunu söyleyen Simone Rocha, kadın, erkek ve çocuklar için de tasarımlar hazırladığını söyledi. Çocuk tasarımları bu işbirliklerinde ilk kez kendine yer bulacağı için ayrıca dikkat çekiyor.

Simone Rocha x H&M koleksiyonu 11 Mart’ta hem online hem de mağazalarda yerini alacak!