‘Stil ödülleri’ sahiplerini buldu

Bu yıl beşincisi düzenlenen, Türkiye’nin en prestijli stil organizasyonu ELLE STYLE AWARDS Elidor 2014, Raffles İstanbul Zorlu Center’da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.
Yılın Moda Tasarımcısı Dilek Hanif
ELLE Türkiye Yayın Direktörü Işın Görmüş, Yılın Moda Tasarımcısı Ödülü’nü “Adını dünya markaları arasına yazdıran ve bizi gururlandıran Dilek Hanif’e” diyerek
takdim etti.

Ünlü Simalardan Destek
ELLE Style Awards Elidor 2014 Ödül Töreni’ne; Tülin Şahin, Pınar Altuğ, Hadise, Tuba Ünsal, Mirgün Cabas, Nebahat Çehre, Özge Ulusoy, Eda Taşpınar, Yasemin Allen, Didem Soydan, Engin Öztürk, Murat Dalkılıç, Ahu Yağtu, Belçim Bilgin, Keremcem, Hazer Ergüçlü gibi ünlü simalar ve cemiyet hayatından Feryal Gülman, Berrin Zorlu, Didem Antebi, Eda Kosif, Berrin Yoleri, Esra Öztürk, Beyza Arslan gibi isimler katılarak masa satışlarına destek oldular.

Geceye Özel Orkestra
CNN Türk ekranlarından canlı yayınlanan ELLE Style Awards Ödül Töreni’nde, Türkiye’nin değerli müzisyenlerinden oluşan ve Can Şengün yönetimindeki BigBand büyük beğeni topladı. Damat Tween’in hazırladığı beyaz smokinlerle sahnede yer alan Bigband iki saate yakın sahnede     kaldı.

After party keyfi
Ödül töreninin ardından gecenin heyecanı Armani Jeans sponsorluğunda düzenlenen after party ile devam etti. Ünlü isimlerin tarzlarıyla boy gösterdiği partide, ELLE Style Yılın Blogger’ı Ödülü’nü de alan Pelayo Diaz ve Mert Levent, DJ kabinindeydi.
New York kulüplerini aratmayan partide eğlence, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Dünyaca ünlü tasarımcılar İstanbul’da buluştu
ELLE Style Awards Elidor 2014, dünyaca ünlü tasarımcıları İstanbul’da buluşturdu. İtalya’nın en köklü moda markalarından Missoni’nin sahibi Angela Missoni, Fransız tasarımcı Roland Mouret, kırmızı halıların vazgeçilmezi Lübnanlı modacı Zuhair Murad’ın yanı sıra, podyumların Barbie’si olarak gösterilen Norveçli süper model
Frida Aasen de, Raffles İstanbul’daki görkemli törene katıldı. Sosyal ağlar üzerindeki etkileri her geçen gün artan, dünyaca ünlü moda blogger’ı Pelayo Diaz ve modanın Instagram’daki parlayan yıldızı Patrick Janelle de ödüle layık görülen isimler arasındaydı.