DM X Boyner’in yaz koleksiyonu hazır

DM X Boyner’in yaz koleksiyonu hazır

Derin Mermerci’nin Boyner için hazırladığı ve heyecanla beklenen DM X Boyner koleksiyonu göz alıcı renk pantonesi, denimler, keten pantolonlar, şortlar, canlanmayı ve hafifliği sembolize eden detaylarıyla yaza hazır. Biz de yeni koleksiyonu sizin için inceledik.

Yaz aylarına nihayet ulaştık ve Boyner şimdi hepimizin heyecanla beklediği 2021 yaz sezonunu etkileyici bir yaz koleksiyonuyla karşılıyor.

Derin Mermerci’nin Sonbahar-Kış 2020 sezonu için Boyner’e özel hazırladığı ve çok beğenilen DM X Boyner koleksiyonu ilkbahar-yaz koleksiyonuyla devam ediyor.

Denimden vazgeçemeyen kentli kadının cool, trendy ve stil sahibi tarzını iç açan renk pantoneleri ve tamamlayıcı parçalarla buluşturan DM X Boyner koleksiyonu çabasız şekilde elde edilen doğal şıklığın kodlarını taşıyor.

Görsele tıklayarak koleksiyon sayfasına gidebilirsiniz

Koleksiyonda neler var?

Derin Mermerci'nin Boyner için hazırladığı DM X Boyner yaz koleksiyonunda midi ve maksi salaş elbiseler, yazın ruhuna uygun şort ve bluz takımlarının yanı sıra yaz akşamlarında tarzını tamamlamak isteyenler için modern ve klasik detaylara sahip blazer ceketler ve yaz aylarının sıcaklarında çok hafif hisetmenizi sağlayacak şık keten pantolonlar da yer alıyor.

Boyner'in yeni DM X Boyner koleksiyonundaki farklı parçalarla yapacağınız kombinler sayesinde, gününüze, modunuza, programınıza uygun parçaları birleştirerek iddialı ve rahat bir tarz yaratmanız mümkün.

Bej, hardal, beyaz gibi renklerin yanı sıra pembe ve turuncunun hakim olduğu koleksiyon birbirinden havalı ve cool 40 parçadan oluşuyor.

Görsele tıklayarak koleksiyon sayfasına gidebilirsiniz

İlkbahar-yaz gardırobunun havasını değiştirecek koleksiyon hem rahatlık hem de stil sahibi bir görünüm yaratıyor.

Sadece Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr üzerinde satışa sunulan yepyeni DM X Boyner koleksiyonu sade ama şık bir görünümle dikkat çekmek isteyenleri bekliyor.