Annesinin orijinal gelinliğini 30 yıl sonra şık bir elbiseye dönüştürdü! TikTok'ta viral oldu

Kendi özel gününde her zaman annesinin orijinal gelinliğini giymeyi hayal eden bir gelin, bunu yaptığı için TikTok'ta viral oldu.

Annesinin orijinal gelinliğini 30 yıl sonra şık bir elbiseye dönüştürdü! TikTok'ta viral oldu

TikTok'ta @jaimeguillory hesabıyla adından söz ettiren Jaime Guillory, Pazar günü kendi düğünü için provada annesinin 1989 yılında giydiği gelinliğinin değiştirilmiş bir versiyonunu nasıl giydiğini gösteren bir video paylaştı. Cuma günü itibariyle 1,9 milyondan fazla görüntülenen video, Jaime'nin düğün provasından anlara ve görüntülere geçmeden önce annesinin düğün günü çekilmiş fotoğraflarını içeriyor. 

Insider'a konuşan Jaime, kendisi ve eşi Preston Guillory'nin Nisan ayında California, Laguna Beach'te düğün törenlerine ev sahipliği yaptıklarını söyledi. Ayrıca Preston'ın, annesinin gelinliğini giyme fikrinin "havalı" olduğunu düşündüğünü ve onu giydiğini görünce  mutlu olduğunu söyledi. 

Jaime her zaman annesinin elbisesini kendi düğününe dahil etmek istedi

27 yaşındaki Jaime, elbiseyi giyme kararının her zaman aklında olduğunu söylüyor. "Fikrin ne zaman aklıma geldiğini tam olarak hatırlayamıyorum, ancak çok uzun zamandır onu giymek ya da bir şekilde büyük günüme dahil etmek istiyordum" dedi. Jaime nişanlandığında yaptığı ilk şeylerden biri annesine elbisesinin nerede olduğunu sormak olmuş. 

Elbiseyi dönüştürmek için neredeyse hiç ayarlamaya gerek yoktu

Elbiseyi kullanmak çok fazla bir hazırlık gerektirmemiş: "Slip elbiseyi ve dantel kaplamayı çok düşük bir tarzda dizlerimin hemen üstüne gelecek şekilde yere kadar sarmıştık. Bir eldiven gibi oturduğundan emin olmak için birkaç ayar yaptık, düşen arkadaki bir düğmeyi düzelttik ve alt kısımdaki bazı ek boncukları çıkardık."

Annesi de oldukça mutlu olmuş ve duygulanmış.

"Annesinin ve babasının evliliğini onurlandırmak için mükemmel bir yoldu"

Düğün fotoğrafçısı ve nedime De Falcis, "Annesi ve babasının evliliğini onurlandırmak için mükemmel bir yoldu ve üzerinde güzel görünen eşi benzeri olmayan, vintage bir tarzı vardı" diyor.

Jaime, prova elbisesinin vintage, dantel ve boncuklarla dolu olmasını sevse de, gerçek düğününde kişisel tarzını yansıtmaktan keyif aldığını söyledi. Pazartesi günü, 88.000'den fazla izlenen düğünlerinde kendi gelinliğini bir  TikTok takipçisi paylaştı . Jaime, "Gelinliğim ipek krep, ince askılı ve düşük sırttan yapılmış son derece sadeydi"  Hayatın her alanında çok minimalistim ve sadeliği ve 'az daha çoktur' fikrini seviyorum." diyor.