En iyi 10 şömineli mekan

Canınız çıtır çıtır yanan şöminenin karşısında kıvrılmak, dostlarla saatlerce sohbete dalmak, o da olmadı alevlere dalarak hayaller kurmak isterse iç ısıtan şömineli mekanları keşfedin.
*İstanbul Life Dergisi'nden alınmıştır.

ARŞİPEL
Farklı ve deneysel mezeler, taze balık çesitleri ile kışın gidilebilecek keyif mekanlardan biri de Kuruçesme’deki Arşipel balık lokantası. Hem balığın hem şöminenin tadını Boğaz manzarasına karşı burada çıkarabilirsiniz. Jüri üyelerimizin de tercih ettiği mekanda yemeğiniz bitirdikten sonra kahvenizi alıp şömine karşısında yudumlayabilirsiniz.
Tel: 0212 265 96 00

BACKYARD
Neredeyse tüm jüri üyelerimizin listesinde yerini alan Bebeköy’deki Backyard şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler için ideal bir mekan. Şöminenin tadını çıkartmak, kahvenizi ya da şarabınızı sevdiklerinizle beraber yudumlamak isterseniz jüri üyelerinin ‘şehirde güzel bir adres’ olarak tanımladığı Backyard’ı ziyaret edebilirsiniz.
Tel: 0212 287 15 00

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.