Elele vizyon alarmı: Temmuz dizi&film

Elele Temmuz vizyon alarmında bu ay Desperados, Grethound, The Salisbury Poisonings, The Great, I May Destroy You ve Çatı Katı Aşk dizi&filmleri ele alınıyor.


DESPERADOS

NETFLIX
Umutsuz romantik Wes ve sarhoşken gönderdiği utanç verici bir e-postanın okunmadan kayıplara karışmasının eğlenceli öyküsüne hazır mısınız? Wes ve en iyi arkadaşları görevi tamamlamak için Meksika yollarına çoktan düştü!

GREYHOUNDAPPLE TV+
Tom Hanks, hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünde yıldızlaştığı II. Dünya Savaşı filmiyle karşımıza çıkıyor. Savaşın ilk dönemine yolculuğumuzda, bir savaş gemisi kaptanının düşmanlarından kaçarken Kuzey Atlantik’i geçme mücadelesini izliyoruz.

THE SALISBURY POISONINGSBLU TV
İngiltere’nin Salisbury şehrin 2018 yılında meydana gelen gerçek bir olaya yeniden tanıklık ediyoruz. İngiltere ve Rusya arasında gerilime neden olan zehirlenmelerin perde arkasında yaşananları ve şehrin kahramanlık öyküsüne odaklanıyoruz.

THE GREATHULU
Elle Fanning’in yüzümüzü güldürdüğü yeni komedisi The Great, 18. Yüzyıl Rusya’sında 34 yıl boyunca ülkeyi yöneten II. Katerina’nın yükselişini ve ilişkilerini konu alıyor. Tarihi olaylara farklı bir bakış atmanın tam zamanı.

I MAY DESTROY YOU
BEIN CONNECT
Londra’da sarhoş bir gecenin ertesi gününe uyanmaya hazır olun! Michaela Coel’in yazıp yönettiği dizide başından geçenleri ortaya çıkarmaya çalışan bir kadının yaşadıklarını izleyeceğiz. Sosyal medyayla değişen ilişki kodları da bir diğer odaklanmamız gereken konu.

ÇATI KATI AŞKKANAL D
Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz, başrollerini paylaştıkları romantik komedi türündeki Çatı Katı Aşk ile ekranlarda eğlenceli anlar yaşatmaya geliyor. Mahalle kültürüne samimi bir bakış atacağımız dizide, geniş bir aileye giren iki yabancıyı ve birbirine bağlanan hayat hikayelerine tanıklık edeceğiz. Romantik komedilerin olmazsa olmazı tatlı tesadüflerle dolu beklemedik aşkları da unutmayalım… Madem öyle, onlar ersin muradına, biz çıkalım kerevetine!

FİLMLER3 TEMMUZ

Kovan
Dram

10 TEMMUZ
The Room
Korku, Bilim kurgu24 TEMMUZ
Mulan
Macera, Aile, Aksiyon

31 TEMMUZ
Tenet
Gerilim, Aksiyon
SüngerBob Kare Pantolon: Firarda
Animasyon
Ava
Suç, Dram