Sex and the City ekranlara geri dönüyor

Carrie Bradshaw’un ışıltılı hayatı 1998 – 2004 yılları arasında popüler kültür üzerinde muhteşem bir etki bırakmış, özellikle gardırobu ve Mr. Big ile ilişkisi kadınların hayalini süslemişti. Aradan geçen 16 yıldan sonra Carrie’ye ne oldu sizce? Cevabını 2021’de öğreneceğiz.

Sex and the City ekranlara geri dönüyor

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon ve Kristin Davis’in yeniden rollerine geri döneceği dizinin eksiği, magazin dünyasının Sarah Jessica Parker ile aralarındaki tartışmayı takip etmeyi çok sevdiği Kim Cattrall ve dolayısıyla canlandırdığı karakter Samantha oldu. Kimileri için Samantha olmadan Sex and the City sadece The City olacak çünkü dizinin en iddialı karakteri aslında Carrie değil, Samatha’ydı. Parker, Nixon ve Davis, Michael Patrick King ile birlikte yapımcılığı da üstlenecek.

 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SJP (@sarahjessicaparker)'in paylaştığı bir gönderi


Dizi, Carrie Bradshaw (Parker), Charlotte York (Davis) ve Miranda Hobbes (Nixon), 50'li yaşlarında hayatlarını, aşklarını ve arkadaşlıklarını nasıl yaşadıklarına odaklanacak. Her bir bölüm yarım saat sürecek ve ilk sezon 10 bölüm olacak. Dizinin tanıtımı için Sarah Jessica Parker’ın paylaştığı videoda “And just like that...” ve “the story continues...” (Aynı bu şekilde, hikaye devam ediyor)  yazıyor ve SJP de “Nerede olduklarını çok merak ediyorum” diye açıklama yaparak bu videoyu paylaştı.

HBO Max platformunda yayınlanacak dizi için HBO Max’ten Sarah Aubrey, “Bu karakterlerle büyüdüm ve hikayelerinin bu yeni bölümde dürüstlük, dokunaklılık, mizah ve onları her zaman tanımlayan sevgili New York’un nasıl geliştiğini görmek için sabırsızlanıyorum.” Diyerek projeye dair heyecanını dile getirdi. HBO Max, True Blood ve Gossip Girl’ü de yeniden çekiyor, dolayısıyla bu platform nostalji sevenleri çekecek gibi görünüyor.