“Kahramanın Yolculuğuna Çıkmak”

“Kahramanın Yolculuğuna Çıkmak” adlı workshop Ruh Zihin Beden festivalinde gerçekleşecek.
14-16 MART tarihleri arasında Lütfi Kırdar Exhibition Center'da gerçekleşecek Zİhin Ruh Beden Festivalinde 50’ye yakın seminer, konuşma ve workshop yer alacak. 
2000 yılından beri dünyanın önde gelen kişisel gelişim ve spritüel liderleri ile birebir çalışmalar yapan ve dönüşümsel yaşam koçu,  farkındalık ve kişisel gelişim danışmanı olarak kendi bireysel deneyimlerini,  katıldığı çalışmaların öğretileri ile birleştirerek kişilere hayatlarını dönüştürmeleri için rehberlik eden Zekiye Olgaçay da 16 Mart pazar günü, saat 15:00- 16:30 saatlerinde "Kahramanın Yolculuğuna Çıkmak" adlı workshopu sunacak.  
Özgürlüğe, kendi gerçeğine ve potansiyeline ulaşmak için “kahramanın” yolculuğuna çıkmanın ne demek olduğunun anlatılacağı ve dış dünyamızda gördüğümüz her şey bizim iç dünyamızın sadece bir yansıması konsepti üzerine yoğunlaşan çalışmada bir çok film kahramanından örnekler ve mesajların yer aldığı deneyimsel bir çalışma olacak. 
“Hayatımızda olan herhangi bir sorunu düzeltmek için (ilişki, iş, para,kilo vs) karşındaki kişiyi, olayı, durumu suçlamak veya değiştirmeye çalışmak, saçını taramak için aynaya bakıp aynayı taramaya benzer. Kendi içimize dönerek yansımalarımızı nasıl fark edeceğimizi anlamak, dış dünyanı değiştirmek ve yeni realite yaratmada serbest bırakmanın, affetmenin ve bağışlamanın mucizesi, niyet ve inancın gücü büyüktür.” Sizde yaşama ve hayatınıza farklı bir açıdan bakmak ve kendi hikayenizin kahramanı olmaya hazırsanız belki de bu pazar ayıracağınız 1.5 saat size farklı bir pencere açabilir.