Rüyada diş düşmesi

Rüyada diş düşmesi

Rüyada diş düşmesi pek de hayra yorulan bir rüya değildir. Rüyada diş düşürdüğünü gören kişinin uğursuzluk yaşayacağı ve üzüntülü günler geçireceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada diş düşmesi; görmek rüya yorumcularına göre hem maddi hem de manevi anlamda rüya sahibinin zarara uğrayacağı şeklinde tabir edilmektedir. 

Rüyada diş düşmesi rüya sahibinin zor günler geçireceğine, bundan dolayı üzüleceğine ve depresif bir ruh haline bürüneceğine işaret eder.

Rüyada ön dişin düşmesini görmek; rüya sahibinin çocuğundan veya kardeşinden bir yarar sağlayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada diş çıkması; hayra yorulan rüyalardan biridir. Rüya sahibinin sıkıntıya düştüğü zamanlarda her zaman yardım göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada diş çekmek; dişinin çekildiğini görmek yakın çevrenizdeki kişiler ile sürekli olarak aynı şeyleri yapmaktan sıkılmak manasına gelmektedir. Bu monotonluktan sıkılan rüya sahibinin hayatında değişiklikler yapacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada takma diş görmek; herhangi bir işte büyük bir başarı sağlayacağınız anlamına gelir. Ayrıca bazı rüya tabircilerine göre rüyada takma diş taktığını görmek hayalinizdeki birçok şeye kavuşacağınıza, isteklerinizin gerçek olacağına delalet eder.

Rüyada diş kanaması görmek; rüyayı gören kişinin rüyasının görülüş şekline göre birkaç farklı anlamda yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin gözünde büyüttüğü fakat aslında o kadar da zahmetli olmayan bazı konuların varlığına işaret eder. Rüya sahibinin bitmeyeceğini sandığı borçlarının biteceğini, barışmayacağını sandığı bir kişi ile barışacağını veya geçmeyeceğini sandığı bir hastalıktan kurtulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada diş kırılması görmek; maddi sıkıntılar olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin borçlu olması ve borçlarını ödemesi şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada diş kamaşması; dostunun onu hayal kırıklığına uğratacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada diş çıkması görmek; hayra yorulan rüyalardan biridir. Rüyada kişinin dişinin çıkması rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda biraz sıkıntılı günler geçireceğine fakat bu günlerin geride kalacağına; bir yakının desteği ile tüm sorunların düzeleceğine işaret eder.