Aşkın diğer hali

Aşkın diğer hali

Dünya üzerinde bugüne dek aşkın tek bir tanımı yapılabilmiş değil. Herkes için adı, şekli, kokusu, sesi, duygusu başka... En önemlisi de, aşk herkes için bir kadın ya da bir erkek olarak karşılık bulmayabiliyor. İşte, böyle düşünen altı ‘aşık’ isimle bir araya gelip onlar için aşkın somut hallerini keşfettik.

CEM KARCI
YÖNETMEN

Daha önce Karadayı, Uçurum ve Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizilerin, şu anda ise Hayat Şarkısı’nın  yönetmeni olan Cem Karcı, bu projeden sonra Berlin’e taşınıp işlerini oradan yürütmeyi hedefliyor.“Tutku çok hileli bir kelime. Beyaz çikolataya da tutku duyuyorum. Ama kalbimi neyin hızlandırdığını soruyorsanız eğer; ne bana bir anda her şeyi unutturur, heyecanlandırır, ağlatır, güldürür, bir belam olur, bir ödülüm, ama hepsinden önemlisi, ne mümkün kılar her şeyi bütün imkansızların kıyısında bu hayatta? Cevabım sinema ve sinema salonunda film izlemek. Peşinden koşmaktan yorulmayacağım yegane aşkım. Çok insan büyüsüne kapılır ama pek azı bu tutkusunu meslek haline getirir. Şanslı insanlardanım ben. Kanımı damarlarımda coşturan tek şey; bazen avucumun içinde, bazen de sadece rüyalarımda... Bizimki ikimizin de galip gelemeyeceği, belki de bu yüzden hiç bitmeyecek bir aşk hikayesi!”

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.