Evliliğe yakın anneliğe uzağım

‘En güzel’ ve ‘en çok beğenilen oyuncu’ listelerinde ilk sıralarda yer alıyor!

Ünlüler camiasını seviyorum
Bu bir gelenektir, genellikle kiminle röportaj yapsak, ünlüler camiasının hiç de tekin olmadığını, gerçek dost bulmanın çok zor olduğunu söyler, ama dedik ya, Pelin hayata farklı açılardan bakan bir kadın. “Bu piyasada beni en çok ne şaşırttı biliyor musunuz? Katıldığım galalarda, ödül törenlerinde, davetlerde kimse birbirini tanımasa bile, herkes birbirine çok yakın davranıyor. Kimisine bu sahte geliyor ama bence çok samimi bir durum var ortada. O anda, sırf o piyasadan olduğu için herkes, bir selam verip sohbet etmeye başlıyor. Hani hep derler ya, bu piyasadan kimseye dost olmaz diye... Yoo, gayet de oluyor. Benim gördüğüm herkes arkadaş canlısı.”
Kendini 10 yıl sonra nerede, nasıl bir tablonun içinde hayal ettiğini sorduğumuzda ise “36 yaşında, herhalde sergimi açmış olurum. Resimde ilerlemiş olmayı ve evlenmiş olmayı istiyorum. Çocuk olur mu ondan çok emin değilim ama. 10 filmim olsun gibi bir şey yok ama bir filmde oynamayı mutlaka isterim. TV’de olmayı seviyorum, bir program yapabilirim. Bir de hayalim restoran açmak.”
Kendini tanımlayan filmi sorduğumuzda ise hiç düşünmeden ‘Notebook’ deyiveriyor. “O benim için çok özel bir film” diye ekliyor imalı bir şekilde...