Jet sosyetenin saatlerinde Michael Kors imzası

Jet sosyetenin saatlerinde Michael Kors imzası

Saat ve takılarıyla şıklık ve zarafeti bir araya getiren Michael Kors, Sonbahar 2023 koleksiyonundaki modellerle tarzınızı taçlandırıyor!

Dünyaca ünlü lüks aksesuar tasarımcısı Michael Kors jetsetter'ların sofistike, göz alıcı ve modern yaşam tarzına uygun tasarımlarıyla popüler bir marka.

Michael Kors saatleri ve takıları, lüks ve zamansız bir tarzıyla göz dolduruyor. Michael Kors kadın saatleri, göz alıcı modern dokunuşlarla bezenmiş klasik silüetlere sahip ve bu etkileyici saatlerin tasarımları, son trendlerden ilham alan stilleriyle dikkat çekiyor.

Jet sosyetenin saatlerinde Michael Kors imzası - Resim : 1

Sonbahar 2023'ün jet sosyete saatleri

Bu sezon Michael Kors saatleri yeni materyaller, baskılar ve mücevher tonlarından esinlenen renkleri bir araya getirerek klasik ve yenilikçi saatlerden oluşan dengeli bir ürün yelpazesi sunuyor.

Michael Kors saatler, bu sezon kadınlar için tasarladığı göz kamaştırıcı 3 saat modelini, LENNOX, EMPIRE ve RUNWAY olarak isimlendirmiş. 

LENNOX modeli sıradan bir saat değil, göz alıcı ve eşsiz bir aksesuar olarak konumlandırılmış. Michael Kors, LENNOX tasarımının ışıltıları, desenli kadranlarıyla saat objesini etkileyici bir mücevhere dönüştürmeyi başarmış.

Jet sosyetenin saatlerinde Michael Kors imzası - Resim : 2

LENNOX'un bu göz alıcı yorumuyla günün her saatinde cesur bir imaj bırakabilirsiniz. Siyah ve altın rengi leopar motifli modeli bu büyük boy paslanmaz çelik saat, ultra lüks bir görünüm için göz kamaştırıcı leopar deseni vurgulara sahip.

LENNOX'un diğer varyasyonu ise, inceltilmiş formuyla günlük kullanımda daha sade bir tasarım arayanlar için üretilmiş. Bu sade form her koleksiyona mükemmel bir katkı sağlarken kadranında altın indeksleri ve sportif 3 baklalı bileziği ile günlük kullanım için mükemmel bir aksesuar olarak beğeni topluyor.

Lüks bir bilezik: EMPIRE

Michael Kors'un Sonbahar 2023 koleksiyonunda  mücevherden ilham alan en yeni tasarımı EMPIRE, bir imparatorluğun görkemini saat tasarımına taşımayı başarmış. Mücevher tasarımlarında esinlenen EMPIRE modeli lüks bir bilezik veya çift sargılı deri kayışıyla karşımıza çıkıyor. 

Jet sosyetenin saatlerinde Michael Kors imzası - Resim : 3

Dinamik yaşam tarzının sembolü: RUNWAY

Michael Kors, Sonbahar 2023 koleksiyonunda, daha dinamik bir imaj çizmek isteyenler için, etkileyici renklerle kaplanmış RUNWAY modeli kol saatlerine yer vermiş. Malakit Yeşili, lacivert, allık pembesi ve fuşya tonlarındaki kol saatleri, üzerindeki mücevherlerle de göz  kamaştırmayı başarıyor.

Jet sosyetenin saatlerinde Michael Kors imzası - Resim : 4

Michael Kors'un dünya jet sosyetesi tarafından tercih edilen eşsiz tasarımlarını içeren Sonbahar 2023 saatlerine Saat & Saat mağazalarından ve saatvesaat.com.tr’den ulaşabilirsiniz. 

Jet sosyetenin saatlerinde Michael Kors imzası - Resim : 5