KÜNYE                                       

Yayıncı: Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.


İCRA KURULU BAŞKANI Cem M. Başar

YAYIN DİREKTÖRÜ Ferhan Kaya Poroy

YAYIN YÖNETMENİ Gözde Kaynak (Sorumlu) gkaynak@doganburda.com


ELELE.COM.TR

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Elif Güryel eguryel@doganburda.com

eleledergisi@doganburda.com


ELELE

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Filiz Şeref Kulu fseref@doganburda.com

GÖRSEL YÖNETMEN Koray Gökkaya koray@doganburda.com

SAYFA TASARIM Alper Hamitoğlu ahamitoglu@doganburda.com

MARKA MÜDÜRÜ Arzu Sözeri asozeri@doganburda.com


YAZI İŞLERİ

GÜZELLİK EDİTÖRÜ Gülru İncu gincu@doganburda.com

STİL SAYFALARI VE FOTOĞRAF Nevin Sarıpınar nsaripinar@doganburda.com
MUHABİR Simay Engür sengur@doganburda.com


BEBEĞİMLE ELELE
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Yaprak Çetinkaya


YÖNETİM

TÜZEL KİŞİ TEMSİLCİSİ Mehmet Rauf Ateş
SATIŞ VE DAĞITIM DİREKTÖRÜ Egemen Erkorol 
FİNANS DİREKTÖRÜ Didem Kurucu
ÜRETİM PLANLAMA DİREKTÖRÜ Yakup Kurtulmuş


REKLAM

GRUP BAŞKANI Nisa Aslı Erten Çokça 

GRUP BAŞKAN YARDIMCISI Neslihan Can

REKLAM SATIŞ KOORDİNATÖRÜ Dilhan Çekiçer

SATIŞ MÜDÜRÜ Ecem Akgün, Hülya Hankendi

REKLAM TEKNİK  Ayfer Kaygun Buka



ANKARA TEMSİLCİSİ

Erdal İpekeşen

Tel: (0312) 207 00 70 (Direkt) 207 00 00/2259 (Sant)

Rezervasyon Tel: (0212) 336 53 00-57-59 Faks: (0212) 336 53 92-9


Ankara Reklam Bölge Temsilcisi Sezinur Balıkçıoğlu

Tel: (0312) 207 00 72-73


Hedef sayfalar

Cengiz Güneş

Bölgele Proje ve Reklam Koordinatörü

(0212)336 5311


Uluslarası Reklam Satış Temsilcilerimiz


BurdaInternatIonal

Italy- Mariolina Siclari, International Advertising Sales Director

T.+39 02 91 32 34 66 mariolina.siclari@burda.com


Burda CommunIty Network

Germany- Vanessa Noetzel T. +49 89 9250 3532 vanessa.noetzel@burda.com

MichaelNeuwirth T. +49 89 9250 3629 michael.neuwirth@burda.com

Austria/Switzerland- Goran Vukota T. +41 44 81 02 146 goran.vukota@burda.com

France/Luxembourg- Marion Badolle-Feick T. +33 1 72 71 25 24marion.badolle-feick@burda.com

UK/Ireland- Jeannine Soeldner T. +44 20 3440 5832 jeannine.soeldner@burda.com

USA/Canada/Mexico- Salvatore Zammuto T. +1 212 884 48 24 salvatore.zammuto@burda.com


YÖNETİM YERİ

Trump Towers, Kule 2, Kat: 21-23, 34387 Şişli/İstanbul


DB Okur Hizmetleri Hattı (0212) 478 0 300 okurhizmetleri@doganburda.com


DB Abone Hizmetleri Hattı (0212) 478 0 300 Fax: (0212) 410 35 12-13

abone@doganburda.com/www.doganburda.com

Pazar hariç her gün saat 09.00-22.00 arasında hizmet verilmektedir.


©Elele dergisi, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Elele Dergisi’nin isim ve yayın hakkı Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.’ye aittir. Dergide yayımlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.