Ecem Sena Bayır

Son zamanların yıldızı parlayan oyuncuları arasında yer alan Ecem Sena Bayır, Kuruluş Osman'daki Holofira karakteriyle ekranlara geliyor. Hayatı merak edilen isimlerin başında gelen Ecem Sena Bayır'a yakından bakıyoruz...

ECEM SENA BAYIR KİMDİR?

İnternette yar alan biyografisine göre Ecem Sena Bayır, 11 Nisan 1996 tarihinde İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde dünyaya geldi.. İlk, orta ve lise öğreniminin ardından  İstanbul Üniversitesi Dilbilimi Bölümünden mezun oldu. Peki, neden dil? Ecem Sena Bayır bir röportajında bu tercihi için şunları söylüyor: "Yabancı dili kolay öğrenebildiğimi fark ettim. Herkesin bir ilgi alanı olur ya, ben dile merak sarmıştım. Çok istiyordum mesela alt yazısız film izleyeyim. Lisedeyken yabancı dil seçtim. Ondan sonra üniversitede de öyle devam etti"

Ecem Sena Bayır'ın Kuruluş Osman'da oynadığı 'Holofira' karakteri

ANNESİNİN GÖRDÜĞÜ POST

Ecem Sena Bayır, üniversitede tiyatro kulübüne üye olarak aslında sahneyle ilk bağını kurdu. Oyunculuğa başlama öyküsü ise annesinin Instagram'da gördüğü bir posta dayanıyor: "Yılmaz Erdoğan çıraklarını arıyor". Ecem Sena Bayır, bu şekilde BKM mutfak ekibine katıldı.

ECEM SENA BAYIR HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Destan ve Kardeşlerim dizilerinde izleyenlerin karşısına çıkan Ecem Sena Bayır, Destan dizisinde Günseli karakterini, Kardeşlerim dizisinde ise Afra karakterini canlandırdı. BKM Mutfak ekibinde de yer alan Ecem Sena Bayır son olarak Kuruluş Osman dizisinde Holofira karakterine hayat veriyor.

ecem sena bayır

ECEM SENA BAYIR HANGİ BURÇ?

11 Nisan 1996 yılında doğan Ecem Sena Bayır Koç burcu ünlüler arasında yer alıyor.

ECEM SENA BAYIR'IN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

Elif Sena Bayır'ın kilosu 53, boyu ise 1.73 cm'dir.

INSTAGRAM'DA ECEM SENA BAYIR

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ecem Sena Bayır (@ecemsbayir)'in paylaştığı bir gönderi

ECEM SENA BAYIR: EN'LERİM YOK BENİM, HER ŞEYDEN BİR PARÇAYIM

Ecem Sena Bayır, bir röportajında kendinden bahsederken, ''en'lerim yok benim. Bence ben her şeyden bir parçayım gibi geliyor artık. Bazen çok sessizim, bazen çok konuşkanım. Bugün konuşkanım mesela (gülüyor). Dün çok sessiz bir günümdü mesela. Yani mod geçişlerim oluyor. Genel itibariyle sakin ve huzurlu bir insanım diyebilirim" diyor.