Astroloji hakkında her şey Elele'de! Yükselen burcunuzu hesaplayın, Çin Astrolojisi'ne göre hangi burçta olduğunuzu öğrenin, ücretsiz Tarot falınıza bakın, Rüya Tabirleri Sözlüğü ile rüyalarınızı yorumlayın. Burç uyumları, burçların genel özellikleri, günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları ve yıllık burç yorumları için Elele'yi takipte kalın!

Boğa Günlük Yorum

Kimse ile konuşmak istemez veya gerekli gereksiz birçok şeyi konuşarak aynı gün içinde farklı haller sergileyebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılar ve yabancı ülkeler ile ilgili her konu, nedeni bilinmeyen ya da düşünülmeyen aksilikler yüzünden ertelenebilir. Ayrıca ebeveynler ile ilgili sıkıntı, sorun ve dargınlıklara yol açabilecek problemlerde oluşabilir.
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

ASTRO HABER

Astroloji hakkında bilmeniz gereken her şey

Astro Haber  Astroloji ile ilgili merak ettiğiniz her konuda güncel bilgiler, uzman astrologdan günlük, aylık ve haftalık burç yorumları, burç özellikleri, astroloji haberleri ve burçların aşk uyumları gibi pek çok konuda detaylı bilgiyi elle.com.tr’de bulabilirsiniz.

UYGULAMALAR

BURÇ UYUMU

Burç uyumu karşılaştırmasıyla hangi burçla daha iyi anlaşabileceğinizi ve iyi bir ilişki kurabileceğinizi bilmek ister misiniz?

ÇİN ASTROLOJİSİ

Çin astrolojisi, Latin astrolojisi gibi insanı 12 değişik burç ve sembollerle tanımlar ve kişinin burcunu bulmak için doğum tarihi kullanılır.

RÜYA TABİRLERİ

Uyudunuz, uykunuzda bir rüya gördünüz… Belki cennete gittiniz, belki büyük bir yangının ortasında kaldınız… Peki bu rüyanın bir anlamı var mı?

TAROT FALI

Tarot falınızı merak mı ediyorsunuz? Aşk, başarı ve sağlığınızla ilgili geleceğinizi öğrenin, ücretsiz tarot falı baktırın!

YÜKSELEN BURÇ

Yükselen burç, doğduğunuz sırada ufuk çizgisinden yükselen burçtur ve doğduğunuz anda yükselen takım yıldıza verilen astrolojik teknik bir terimdir.